Eladó felújított ház - Gödöllő (73284439)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 22 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Gödöllő
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:48 m2
  • Telekterület:1624 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
Erdősi Tamás
+36-(30)-518-2620
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Gödöllő, Kecskés, 48nm, 43900000 Ft

Gödöllő Kecskés Dűlő csendes, természetközeli részén kínálunk megvételre egy teljes körűen felújított, rendkívül alacsony fenntartási költséggel rendelkező ingatlant, amely ideális választás lehet mindazok számára, akik nyugodt, elvonulásra alkalmas környezetet keresnek, ugyanakkor fontos számukra a praktikusan használható birtok és az önellátás lehetősége is.

Az 1624 m²-es, művelési ágból kivont zártkerti telek jelenleg is gazdálkodásra és állattartásra használt, a területen lovak találhatóak, így kiváló adottságokkal rendelkezik hobbitartásra vagy kisebb gazdaság kialakítására egyaránt.

A tehermentes, 1/1 tulajdonban lévő ingatlan kifüggesztés nélkül, rövid határidővel birtokba vehető. a telek a jelenlegi helyi építési szabályzat alapján nem beépíthető, azonban a rajta található, több mint 10 éve fennálló épületet jelenleg is életvitelszerű lakhatás céljára használják.

A körülbelül 48 m² hasznos alapterületű lakótér a galériaszinttel együtt került kialakításra, amely alatt részben pince is található. Az épület beton alapra épült favázas könnyűszerkezetes technológiával, külső 12 cm-es hőszigeteléssel, valamint a szerkezeti elemek között további szigeteléssel ellátva. a vastagon szigetelt, zsindelyfedésű tető és a korszerű nyílászárók hozzájárulnak a kedvező fenntartási költségekhez. Az elmúlt egy év során az ingatlan teljes felújításon esett át, amelynek eredménye az igényes, letisztult belső tér és a modern műszaki állapot. a fűtést fűtésre optimalizált klíma biztosítja, míg a melegvíz-ellátás villanybojlerrel megoldott. a műanyag nyílászárók redőnnyel felszereltek.

A közművek tekintetében a villamos hálózat 3x16 amperrel rendelkezik. a vízellátást egy új, 61 méter mély fúrt kút biztosítja, amely nemcsak a ház ellátását szolgálja, hanem a telek öntözésére és az állatok itatására is alkalmas, fagymentes csapon keresztül. a szennyvíz elvezetése emésztővel megoldott.

Az ingatlan vételára: 43. 900. 000 Ft. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Gödöllői felújított 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Gödöllő oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 43900000 Ft és mivel az alapterülete 48 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 914583 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Erdősi Tamás összes hirdetése között, vagy akár a/az RDS Ingatlaniroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal