Eladó újszerű állapotú ház Görögország, Kréta, Almyrida
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | ||
| 1 100 000 EUR | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kréta, Almyrida
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:256 m2
- Telekterület:735 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:6
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: L-KH247h

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház Kréta, Almyrida
Almyrida Chania városától 23 km-re keletre fekszik, a Souda-öböl déli partján, és 1 km-re nyugatra Plakától. Ez egy csendes üdülőhely, jó infrastruktúrával és csodálatos tengerrel. Az érintetlen táj és az Almyrida körüli zöld olajfák ideális helyek a túrázók számára.Mindössze 1 km-re keletre található a festői Plaka, a régió legnagyobb faluja. Plaka az egészséges éghajlatáról és lakosainak vendégszeretetéről ismert. A környéken tengeri barlangok találhatók, ritka természetes szépséggel (például Nerospilia), hagyományos szűk utcák és régi, jól karbantartott házak.
Almyrida természetes szépségéről ismert; 1977 óta két jó homokos strandja van, mindkettő sekély és gyerekbarát. A strandokat egy apró sziklás félsziget választja el egymástól. Jól szervezett és híres a vízi sportokról.
A tengerparton kocsmák találhatók, ahol kitűnő friss halat és finom helyi ételeket kóstolhatsz.
A strandtól ellentétben a Kis-Karga nevű kis szigeten tengeri kirándulásokra indulhatsz, és a halászat élménye is adott.
A szigeten a föníciaiak ősi falai, valamint a második világháború alatt készült galériák maradványai is megtalálhatók.
Körülbelül 4 km-re keletre fekszik Kokkino Chorio, egy kis falu, ahol láthatók a német gályák nyomai, amelyeket a németek a déli kikötő Souda védelmére építettek.
Nézd meg a drónfelvételt: https://youtu.be/wzfLjR796So?si=lHuO7xJNnB7YBgW.
Ez a felvétel Almyrida, Chania és Kréta felülről készült drónvideó. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

