Eladó jó állapotú ház - Győr
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Győr
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:260 m2

Sokorai János
+36-(70)-322-6469
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó családi ház Győrben. Ha szeretné személyesen megtekinten...
Eladó családi ház Győrben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Győri jó állapotú családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Győr oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 125900000 Ft és mivel az alapterülete 260 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 484231 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Sokorai János összes hirdetése között, vagy akár a/az NewLife Győr összes hirdetése között is.