Eladó jó állapotú ház - Győr (73398793)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Győr
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:73 m2
  • Telekterület:1728 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2009
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:É
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Németh Gyöngyi
Németh Gyöngyi
+36-(70)-280-8668
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ093996
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Győr, Eladó jó állapotú ház - Győr


Meleg otthon, tündérkerttel!

Győrszentiván csendes zártkerti részén kínálok megvételre egy tégla építésű kis családi házat, üzlethelyiséggel, gyönyörű telekkel.
Az ingatlan igazi kis meleg otthon, ahol az alsó szinten található egy pici háló, fürdőszoba, konyha, spájz, gyönyörű nagy nappali. Felső szinten két szoba és egy gardrób szoba található. Minden helyiségben laminált padló található, nappaliban+konyhában 2 éve lett lerakva. Nyílászárói hőszigetelt fa, redőnnyel ellátott. Tetőszerkezet nagyon jó állapotú, betonkoszorúval, cserépfedéssel. Az otthon melegéről egy hangulatos vízteres kandalló, 1 db hűtő-fűtő klíma és gázfűtés (4 éves) gondoskodik.

Az üzlethelyiség jelenleg masszás szalonként működik, saját fürdőszobával, klíma fűtéssel. Igazi varázslatos helyiség.

A telek mérete: 1728 m2. Található itt egy 15 m2-es kerti pavilon kemencével, sparhelttel, kiépített mosogató rendszerrel, szerszámtároló, dísznövények, gyümölcsfák.

Ajánlom mindenkinek, aki egy nyugodt, csendes helyen szeretne élni.

Várom hívását, az ingatlan rugalmas időpontokban megtekinthető!

Nagyon jól megközelíthető!

Referencia szám: hz093996-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Győri jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Győr oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 63000000 Ft és mivel az alapterülete 73 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 863014 HUF/m2.

Az eladó ház menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Németh Gyöngyi összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Győr, Szövetség összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal