Eladó felújítandó ház - Hernyék
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Hernyék
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:60 m2
- Telekterület:1560 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1955
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Halmosi Anita
+36-(70)-461-9731
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladásra kínálunk Lentitől 9 km-re Hernyéken 2 szobás tégla é...
Eladásra kínálunk Lentitől 9 km-re Hernyéken 2 szobás tégla építésű családi házat, sok melléképülettel.
Az ingatlan villany, víz és gáz közművel rendelkezik.
2 Szoba, konyha, kamra, fürdőszoba, az ingatlanon belül.
Cserép tető.
Gázkonvektoro, vagy cserépkályha fűtés
Területe miatt akár gazdálkodásra is alkalmas.
Amennyiben felkeltettem érdeklődést, hívjon.
A Zalai-dombság területén fekszik, a Göcsej tájegység déli részén.
A közvetlenül határos települések: északkelet felől Nova, kelet felől Zebecke, délkelet felől Kissziget, dél felől Csömödér, délnyugat felől Iklódbördőce; nyugat és északnyugat felől pedig a járási székhelyhez, Lentihez tartozó külterületek határolják. a legközelebbi város Lenti, 9 kilométerre nyugat-délnyugati irányban. Rédics határetkelő 15 perces autóutra található.
Megközelítése
Közigazgatási területét átszeli a Balatontól (Keszthelytől) a szlovén határ mellett fekvő Rédicsig vezető 75-ös főút, így ez a legfontosabb közúti megközelítési útvonala. Központja azonban csak arról letérve, a bő egy kilométer hosszú, 75 142-es számú bekötőúton érhető el; Csömödérrel pedig egy önkormányzati út köti össze.
Vasútvonal nem érinti; a legközelebbi vasúti csatlakozási lehetőséget a Zalaegerszeg–Rédics-vasútvonal Csömödér-Páka vasútállomása kínálja, 5 kilométerre délre. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Hernyéki felújítandó 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Hernyék oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 7900000 Ft és mivel az alapterülete 60 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 131667 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Halmosi Anita összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Balatonmáriafürdő összes hirdetése között is.

