Eladó felújított ház - Heves
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Heves
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:65 m2
- Telekterület:7467 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:2

Magyarné Jarcsó Edit
+36-(20)-366-3860
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Családi ház, Heves, Nincs megadva, 65nm, 49900000 Ft
Gazdálkodni szeretne, de építkezni nem AKAR?
Egy kiváló, pár évvel ezelőtt -teljes körűen- felújított, egyszintes családi házat ajánlok most Önnek heves-alatka külterületi részén
A 2 helyrajzi számon szereplő, -összesen 7467 nm -es. Területen mindent megtermelhet, amire Önnek, családjának szüksége lehet, és megélhetését is biztosítja!
A 2 szoba-étkezős, vályogtéglából épült ház néhány éve új, cseréptetős fedést kapott. Fűtése inverteres klímával, nobo elektromos panellel, és egy gyönyörű, fafűtéses cserépkályhával lehetséges. a műanyag, kiváló hőszigetelésű ablakokra redőnyök lettek felszerelve, új terasz lett kialakítva. a 65 nm -es házhoz csatlakozik egy nyári konyha, (irodának is használható), fás kamra, és egy száraz pince.
Amennyiben bővítésre lenne szüksége, a tetőtér beépíthető, illetve hozzá is lehet építeni a házhoz.
Autóját pedig egy önálló garázsban tudhatja biztonságban.
A környéken horgásztó is található, amennyiben ez lenne a hobbija.
A tulajdonos a meglévő bútorokkal szeretné értékesíteni az ingatlant.
Ha lát benne fantáziát, az alábbi elérhetőségeim egyikén tudunk egyeztetni a megtekintés illetően. Meglátja, nem bánja meg! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Hevesi felújított 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Heves oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 49900000 Ft és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 767692 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Magyarné Jarcsó Edit összes hirdetése között, vagy akár a/az Vár-Köz Kft. összes hirdetése között is.