Eladó átlagos állapotú ház - Isaszeg
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Isaszeg
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:72 m2
- Telekterület:536 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2001
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Plachy Zsuzsa
+36-(30)-869-5401
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ066319
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó 3 szobás ház, Isaszeg
Eladó egy nappali+2 szobás, 65, 25 m² nettó lakóterületű tégla építésű családi ház Isaszegen, a Hóvirág utca környékén, 536 m²-es telekkel és 14 m²-es fedett terasszal.
Az ingatlan, melynek építési éve 2001, jó fényviszonyokkal rendelkezik és a jelenlegi tulajdonosok 2021-től újították fel részlegesen. Víz, villany és csatorna közművekkel ellátott, gáz nélküli otthon, ahol a melegről egy inverteres klíma gondoskodik.
A korábbi fűtési mód egy vegyes tüzelésű kazán, mely már nem áll rendelkezésre, de a radiátorok megmaradtak, így lehetőség van egy új kazán beszerelésére.
A villany rézvezetékes, a vízvezetékek újak.
Isaszeg Budapesttől 30 km-re keletről található, a Gödöllői-dombság szívében, ahol a Rákos-patak csordogál. Közelében többek között Gödöllő, Dány, és Pécel is megtalálható. a település számos kirándulási lehetőséget kínál a természet szerelmeseinek.
Az oktatáshoz 4 általános iskola és több óvoda biztosítja a kényelmes befogadást a gyerekek számára, így a családosok számára is ideális választás ez a csendes, mégis minden szükséges infrastruktúrával ellátott hely.
Az itteni élet kiváló lehetőséget nyújt a nyugodt, mégis eseménydús életre vágyóknak. Az ingatlantól óvoda, üzletek és távolsági buszmegálló is gyalogosan, kb. 10-15 Perc alatt elérhető, így mindennapjai könnyedén és kényelmesen telhetnek Isaszege dinamikus környezetében.
Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a credipass munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!
Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401
Referencia szám: hz066319 FIX 3% lakáshitelre megvehető


