Eladó jó állapotú ház - Isaszeg
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:43 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Isaszeg
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:200 m2
- Telekterület:532 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1988
- Szobaszám:6
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Kisréti Zsolt
+36-(30)-283-1178
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Összeköltözők, nagycsaládosok figyelem! Eladásra kínálok Isas...
Összeköltözők, nagycsaládosok figyelem!
Eladásra kínálok Isaszeg belvárosában, egyirányú aszfaltozott utcában, egy 532nm -es telken, 1988-ban épült, nettó 200nm (bruttó 250nm ) nagyságú, háromszintes, hatszobás, akár kétgenerációssá is átalakítható, belső kétszintes jó állapotú, otthonos családi házat, különálló garázzsal, ápolt előkerttel és egy normál méretű élhető hátsó kerttel.
A pinceszinten, (ami a lakótérből is megközelíthető) kapott helyet a közel 20nm nagyságú garázs, 10, 9nm -es kazánház és a 12, 6nm nagyságú tároló.
Földszintre a 15nm -es teraszon keresztül juthatunk be.
Ezen a szinten a 16, 3nm terjedelmű előszoba illetve közlekedő (akár nappalivá is átalakítható), három egyenként 24, 1, 16, 8, valamint 14, 5nm nagyságú élhető méretű világos szoba, 16, 2nm -es konyha étkező és kamra, illetve ablakos fürdőszoba és külön helyiségben kialakított illemhely kapott helyet.
A felső szintre, kényelmes fokkiosztású stabil lépcsőn juthatunk fel, ahol egy 18nm -es közlekedő (akár nappali), kettő, egyenként 32, 3nm (nettó 26nm ), és 36, 1nm (nettó 29nm ) erkélyes szoba kapott helyet.
Ezen a szinten is ki lett építve víz illetve csatorna kiállás, így második fürdő vagy akár konyha is kialakítható és ezzel kétgenerációssá alakítható a ház.
- 2025-Ben az ingatlan külső nyílászárói modern, jól szigetelő, redőnnyel és rovarhálóval szereltekre lettek cserélve,
- Fürdőszoba teljesen fel lett újítva, új okos villanybojler került beszerelésre,
- Hűtő fűtő klíma lett beépítve,
Ház fűtése központ fűtés gázkazánnal, lemezradiátoros hőleadással.
Melegvízről 2025-ben telepített villanybojler gondoskodik.
Villanyhálózat bővített háromfázisú (3*32amper).
Isaszeg infrastruktúrája kiváló. Számos óvoda, bölcsőde, általános és középiskola található a városban.
Autóval könnyen megközelíthető Budapest és az M0-ás kerülőút.
A nemrégiben felújított elővárosi modern, légkondicionált vonatokkal és távolsági buszjáratokkal is kényelmesen, gyorsan megközelíthető a főváros.
Ha felkeltettem az érdeklődését és élőben is szeretné megtekinteni ezt a sok lehetőséget kínáló ingatlant, kérem hívjon a hét bármelyik napján. Kzs Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó isaszegi jó állapotú 6 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Isaszeg oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 119 000 000 HUF és mivel az alapterülete 200 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 595 000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kisréti Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

