Eladó jó állapotú ház - Kecskemét (36953548)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kecskemét
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:150 m2
  • Telekterület:707 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:D
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Tóth Sándor
Tóth Sándor
+36-(70)-716-8671
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Kecskemét Hunyadivárosban abszolút frekventált helyen kínáljuk...


Kecskemét Hunyadivárosban abszolút frekventált helyen kínáljuk eladásra ezt a remek adottságokkal rendelkező családi házat, mely egyaránt ideális választás lehet fiatalok és idősebbek számára is!
Az ingatlan alapterülete 120 négyzetméter, míg a telek mérete 707 négyzetméter, így elegendő helyet biztosít a család számára, de a jövőbeli bővítési lehetőségek is adottak.
A házban 4 tágas szoba található, melyek világosak és barátságosak, így ideális környezetet biztosítanak a mindennapi élethez. Az egyik szobának külön bejárata is van a teraszról így akár irodaként is használható.
Az ingatlanhoz tartozik egy jól felszerelt fürdőszoba is, amely minden igényt kielégít, valamint egy plusz wc is kialakításra került.
A 30 négyzetméteres fedett terasz kimondottan kedves kinézetet kölcsönöz a háznak. a kerti fedett kiülő mely kemencével is rendelkezik, tökéletes helyszín a nyári estéken való pihenéshez, baráti összejövetelekhez.
A garázs két autónak is elegendő helyet biztosít, így sosem kell aggódnia a parkolás miatt.
Az ingatlan állapota kimondottan jó, a nyílászárói cserélt egyedi fa szigetet üvegezéssel, a fűtés gáz (cirko) rendszerrel megoldott, míg a hűtésről szobánkénti klímaberendezés gondoskodik, így a nyári hőségben is kellemes klímát biztosít.
A környék biztonságos, csendes és családbarát, így ideális választás lehet gyermekes családok számára is. a közelben pár perces sétára található bolt, buszmegálló, iskola.
Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy otthon lehet, ahol a család minden tagja megtalálhatja a számításait. Ha felkeltette érdeklődését ez a kiváló lehetőség, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk. Bizalommal várjuk kérdéseit, és örömmel segítünk Önnek a legjobb döntés meghozatalában.
Az ingatlan piaca folyamatosan változik, ezért érdemes mihamarabb lépni, hogy Ön is részese lehessen ennek a különleges ajánlatnak. FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal