Eladó felújított ház - Kimle (41964535)

• Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:80 m2
  • Telekterület:1698 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3 + 1 fél
Dömötör Balázs
+36-(30)-398-9838
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Kimle, Nincs megadva, Szabadság utca, 80nm...

Eladó, Kimle, Szabadság utca, irányár: 67 900 000 Ft FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Kimlei felújított 3 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kimle oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 67900000 Ft és mivel az alapterülete 80 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 848750 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dömötör Balázs összes hirdetése között, vagy akár a/az KOMPLEX INGATLAN összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal