Eladó átlagos állapotú ház - Kőröshegy
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kőröshegy
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:105 m2
- Telekterület:1609 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Gacsó István
+36-(20)-225-6599
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Kőröshegyen eladó családi ház nagy telekkel, a balaton közelében!
✅ Balaton közeli elhelyezkedés
✅ csendes környezet
✅ garázs
✅ rendezett tulajdonviszony
✅ Falusi CSOK-os település
Kőröshegy csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy 90 m²-es, földszintes tégla építésű családi házat 1609 m²-es telken, a Balaton közelében.
Az ingatlan praktikus elrendezésű: 3 szoba, konyha-étkező, fürdőszoba, külön wc, közlekedő és tárolóhelyiség került kialakításra. a ház 1998-ban felújításon esett át, melynek során megújult a tetőszerkezet, a gépészet és a fűtési rendszer is.
A fűtésről gáz-cirkó gondoskodik, kiegészítő fűtésként cserépkályha áll rendelkezésre. Az ingatlan klímával is felszerelt.
A nagy méretű, rendezett telek számos lehetőséget kínál: ideális kertészkedésre, pihenésre vagy akár családi programokhoz is. Az udvaron garázs és külön tároló található.
Az ingatlan összközműves, 3x16A villamos hálózattal rendelkezik, rendezett tulajdoni viszonyokkal várja új tulajdonosát.
A Balaton és az M7-es autópálya néhány perc alatt elérhető, így az ingatlan állandó otthonnak, nyaralónak vagy befektetésnek is kiváló választás lehet.
Ha nyugodt környezetben, a Balaton közelében keres jó adottságú családi házat nagy telekkel, érdemes személyesen is megtekinteni az ingatlant! Keressen minket bizalommal további részletekért!
Szívügyünk az otthonod!
Egy ingatlannak mérete és ára van. Az otthon igazi értéke viszont felbecsülhetetlen - ezért az értékbecsléstől a birtokbaadásig végigkísérünk az ingatlan adásvétel folyamatán, hogy anyagi, jogi és érzelmi biztonságban legyél.
Gacsó István 0620-225-6599
Gacsó Ház Ingatlanközvetítő Kft.
INGATLAN hitel BIZTOSÍTÁS
Irodáink:
1163 Budapest, Veres Péter út 39.
2440 Százhalombatta, Erkel Ferenc körút 1. (Üzletsor) FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Kőröshegyi átlagos állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kőröshegy oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 65000000 Ft és mivel az alapterülete 105 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 619048 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gacsó István összes hirdetése között, vagy akár a/az Gacsó Ház Kft. összes hirdetése között is.

