Eladó újszerű állapotú ház - Kulcs (11863952)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotó hirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotó hirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
52 000 000 HUF árfigyelő beállítása

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kulcs
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:135 m2
  • Telekterület:1093 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1950
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Beállóban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
Héder Csilla
Héder Csilla
+36-30-292-3453
Hirdető minősítése
hirdető nincs minősítve
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

A rusztikus elemek találkozása a modern eleganciával! Kulcs cs...


A rusztikus elemek találkozása a modern eleganciával!
Kulcs csendes utcájában megtörténhet a "Ding"!
Eladó egy tágas, 2 + fél szobás, világos bruttó 135 m2-es családi ház, amelyhez egy különleges télikert is tartozik, mindez 1093 m2-en. Az ingatlan vályogból és téglából épült. 2022-Ben falakig vissza lett bontva az épület és rövid időn belül teljesen újjá született. a külső-belső munkálatok után az új otthonná avanzsálódott ház az alábbi megoldásokat kapta:
- új tető
- villany (3 fázis)
- víz
- szigetelés (mennyezet alul-felül)
- fűtés: vegyes tüzelésű kazán (+ puffer tartály) és hűtő-fűtő klíma
- nyílászárók + redőny
Tudni illik, hogy a gáz ugyan kikötésre került, de az új tulajdonos kedve szerint visszaköttetheti. a szobák laminált lappal, míg az összes többi helyiség járólappal lettek burkolva. a télikert az udvarról is megközelíthető és járható, így akár szalonnak esetleg irodának is ideális.
A kertben 2-3 éve ültetett gyümölcsfák és tuják is megtalálhatóak. a tikkasztó hőségben a locsolás (bevizsgált) fúrt kútból megoldható. a ház mögött kialakítható 1-2 autó számára fedett garázs és a tárolók is személyre szabhatók. a betonalap megvan hozzá. a tercia csak egy apró tereprendezést igényel.
Tényleg csak pár perces sétával elérhető a helyi bolt, az óvoda, iskola (kiváló intézmények), buszmegálló, étterem, sportpálya. Az M6-os autópálya 5 perc távolságra van, így északi vagy déli városokba is gyorsan eljuthat.

A folyamatos karbantartásnak köszönhetően tökéletes választás friss házasoknak, családoknak vagy home office-t kedvelő pároknak. Azoknak, akik szeretik a vidéki élet nyugalmát, továbbá akik szeretnek nyáron grillezni, medencés baráti összejöveteleket csinálni.
A szomszédok nagyon jó fejek, ide csak költözni kell!
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal