Eladó jó állapotú ház - Kunmadaras (93343774)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kunmadaras
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:98 m2
  • Telekterület:780 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1973
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:D
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Csendes Gyula
Csendes Gyula
+36-(70)-716-9686
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

Kunmadaras Jász-Nagykun-Szolnok vármegye északkeleti részén, a...


Kunmadaras Jász-Nagykun-Szolnok vármegye északkeleti részén, a Tisza-tótól, Tiszafüredtől mintegy 24 km-re Karcag felé található. a település közvetlen szomszédságában van a Hortobágyi Nemzeti Park a maga különleges és lenyűgöző állat és növényvilágával! a nagyközségnek jelenleg 5300 fő lakosa van. Országosan híres rendezvényei a volt katonai repülőtér beton kifutópályáján évente többször megrendezett autós és motoros gyorsulási versenyek. Ezekre a rendezvényekre minden felől érkeznek érdeklődők, akik ezen sportok szerelmesei.

A településen óvodák, iskolák működnek. a mindennapok bevásárlásait több szupermarket is biztosítja.
Kunmadaras közvetlen környezetében, 10 km-en belül három gyógyvizes fürdő is megtalálható, Berekfürdő, Tiszaörs-fürdő és a Kunhegyesi strand. a pihenni vágyóknak jó lehetőség, nem beszélve arról, hogy a Hortobágyi Nemzeti Park is a település határáig ér.

Ezen a folyamatosan fejlődő településen kínálok eladásra egy családi házat, mely két ütemben, a 60-as években és 1973-ban épült, vasbeton sávalapra, vályog falazattal, fa gerendás borított sárfödémmel, fa tetőszerkezettel, cserép fedéssel. Az először épült lakóházat 1973-ban kibővítették egy szobával, nappalival, valamint egy előszobával. Ekkor egy egységes, teljesen új tetőszerkezetet kapott. a gondos gazda kezek folyamatosan karban tartották az évek alatt, így akár egy tisztasági meszelést követően azonnal költözhető. Az elmúlt években a bejárati ajtót, valamint az előszoba két nagy ablakát hőszigetelt üvegezésű, műanyag anyagúra cserélték. a többi nyílászáró hagyományos fa anyagú.

Amennyiben elolvasta a hirdetés szövegét, valamint megnézte a képeket és lát benne fantáziát, úgy gondolja, hogy ez az amit keresek, kérem hívjon, egyeztessünk időpontot, találkozzunk és személyesen meg tudom mutatni.

Kunmadarason a meglévő állami támogatások elérhetőek!

Irodánk hétvégén a betérő ügyfelek részére ügyeletet tart.

Díjmentes jogi szolgáltatásokkal és ingyenes banki független hitelközvetítéssel állunk vevőink rendelkezésre!

Várom megkeresését!

#Tiszatoregio #kunmadaras #hortobagyinemzetipark #gyogyfurdok #lakoingatlan #zoldovezeticsaladihaz FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal