Eladó felújítandó ház - Lőrinci
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Lőrinci
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:75 m2
- Telekterület:1300 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1930
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DNY
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:nincs megadva
- Gáz:Van
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Horváth Tibor
+36-(70)-467-6871
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Lőrinci CSENDES, NYUGODT utcájában, a Kossuth Lajos utcában kí...
Lőrinci csendes, nyugodt utcájában, a Kossuth Lajos utcában kínálunk eladásra egy 75 nm alapterületű, felújítandó lakóingatlant, amely ideális választás lehet középkorú ügyfelek számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék alakítani otthonukat. Az ingatlan egy 1300 nm -es telken helyezkedik el, amely lehetőséget biztosít a zöld területek kialakítására, vagy akár konyhakert építésére is. a házban 2 tágas szoba található, amelyeket a természetes fény világít meg, így kellemes, otthonos légkört teremtve cserépkályhával kiegészítve.
A fürdőszoba egy praktikus elrendezést kínál, míg a gázkonvektoros fűtés biztosítja a megfelelő hőmérsékletet a téli hónapokban. Az ingatlan tehermentes, így gyorsan birtokba vehető, ami különösen vonzó lehet. a teljes villanyhálózat korszerűsítve lett.
A környék békés, csendes, ideális választás lehet azok számára, akik a város zajától távol, de mégis könnyen megközelíthető helyen keresnek otthont. Lőrinci városában a közlekedési lehetőségek is kedvezőek. a tömegközlekedési járatok rendszeresen közlekednek, így Hatvan város, illetve Budapest is könnyen elérhető (kb. 40-50 Perc). Buszmegálló és a vasútállomás 10 percen belül elérhető. Az ingatlan közelében található boltok, iskolák és egyéb szolgáltatások, amelyek megkönnyítik a mindennapi életet.
Ez a felújítandó ingatlan lehetőséget nyújt arra, hogy saját elképzelései szerint formálja meg otthonát, legyen szó akár egy családi fészek kialakításáról, vagy egy befektetési célú vásárlásról. a környék barátságos.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, ne habozzon, keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Lőrinci felújítandó 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Lőrinci oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 16500000 Ft és mivel az alapterülete 75 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 220000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Horváth Tibor összes hirdetése között.

