Eladó átlagos állapotú ház - Márok (32598493)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 13 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
37 900 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Márok
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:248 m2
  • Telekterület:605 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4 + 2 fél
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Németh Mónika
Németh Mónika
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó tágas családi ház gyönyörű környezetben – Márok, Baranya...

Eladó tágas családi ház gyönyörű környezetben – Márok, Baranya megyében található Bóly, Villány és Palkonya szomszédságában.

Szeretne csendes, nyugodt környezetben élni, távol a város zajától? Esetleg gazdálkodásban gondolkodik, vagy egy többgenerációs otthont keres? Akkor ez az ingatlan Önre vár!

Márok bájos zsákfalujában eladó egy két szintes, tágas téglaház, amely akár két generáció számára is ideális lehet. Az ingatlanhoz egy nagy gazdasági épület is tartozik, amely tökéletes lovak, szarvasmarhák, disznók és egyéb háziállatok tartására.

A ház egy békés, barátságos faluban található, ahol a természet közelsége és a vidéki élet minden szépsége adott. Ideális választás azok számára, akik szeretnének egy kis gazdaságot működtetni, vagy egyszerűen csak egy tágas, természetközeli otthonra vágynak.

A tervek szerint, a falucska végén az autópálya felhajtóját itt építik meg hamarosan. a horgásztó a kert végében található. Vonattal és busszal is lehet közlekedni, van mozgó bolt, és posta és a bölcsőde is most lett felújítva.

A ház összközműves, és szigetelt. a ház aljában lett kialakítva egy nagy garázs is és a szuterén részében hatalmas tárolószoba és egyéb tárolásra alkalmas helyiségek találhatók.
A ház állapotát tekintve, belül felújításra szorul, vagy néhány részén befejezésre.
Az ingatlanhoz tartozik még egy darabka föld 1600 m2, ami másik helyrajzi számon van bejegyezve, mert a tulajdonosok utólag vették.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Jöjjön el, nézze meg személyesen, és szeressen bele! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal