Eladó jó állapotú ház - Monor
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Monor
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:70 m2
- Telekterület:1204 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1984
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Láng Vera
+36-(30)-438-6912
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ066983
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Monor, Eladó jó állapotú ház - Monor
Monor csendes, kiváló elhelyezkedésű utcájában kínálunk megvételre egy 70 nm -es, stabil szerkezetű családi házat, amely 1204 nm -es, tágas telken helyezkedik el, és komoly továbbfejlesztési lehetőségeket rejt magában. Az ingatlan nappalival, két hálószobával, konyhával, fürdőszobával és külön WC-vel rendelkezik, a beépíthető tetőtér és a fél ház alatt található pince további bővítést tesz lehetővé. Az ingatlan összközműves, 2022-es felújítás során a fürdőszoba teljesen megújult, a radiátorok cseréje korszerűbb fűtési komfortot biztosít, a fűtés gázkazánnal és vegyes tüzelésű kazánnal is működtethető.
Az ingatlan infrastruktúrája kiváló: a környék rendezett, a szomszédság jó, a bölcsőde, óvoda, iskola, posta, valamint kisebb és nagyobb bevásárlási lehetőségek séta távolságra találhatók. a közlekedés Monorról kényelmes, vonattal a Budapest, Nyugati pályaudvar 45 perc alatt elérhető, autóval pedig 35 perc alatt a fővárosba juthatunk.
Ez a ház tágas telekkel, beépíthető tetőtérrel és átalakítási potenciállal ideális választás azoknak, akik saját igényeik szerint szeretnék kialakítani otthonukat, vagy értékálló ingatlanba kívánnak befektetni Monor egyik jó környékén. Amennyiben az ingatlan vételára még nem áll rendelkezésre, a Credipass hitelügyintéző munkatársai díjmentesen biztosítják a legkedvezőbb, személyre szabott hitelkonstrukciót. Keressen bizalommal a hét bármely napján!
Érd. : Láng Vera: +36/30-438-69-12 email: lang. Vera@dh. Hu
Referencia szám: hz066983 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Monori jó állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Monor oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 74499999 Ft és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1064286 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Láng Vera összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Villa Gyömrő összes hirdetése között is.

