Eladó felújítandó ház - Nagykökényes (38778944)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
15 000 000 HUF árfigyelő beállítása

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nagykökényes
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:80 m2
  • Telekterület:1529 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1955
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:Van
  • Csatorna:nincs megadva
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
Tajcs Zsolt
Tajcs Zsolt
+36-(70)-467-6852
Hirdető minősítése
hirdető nincs minősítve
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

A környék egyik legkeresettebb településén és mégis csendes he...


A környék egyik legkeresettebb településén és mégis csendes helyen, a jó lakóközösséggel rendelkező Nagykökényes falujában, mellékutcában eladó egy 80 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi ház.
Természetközeli, a csendet és rendet szerető családoknak ideális otthont kínál ez a kedves kistelepülés, ahol hasonló gondolkodású kedves emberek laknak, jó szomszédi viszonyok között élvezve a nyugalmat és a madárcsicsergést.
Az autóval közlekedőknek sem okoz gondot a megközelítése, hiszen a közeli m3 autópálya, a 3-as és a 21-es főutakon Hatvan kevesebb mint 10 perc, Budapest határa 30 perc alatt elérhető.

Előnyök:
Az ingatlan ára a környéken a hasonló, rendezett települések kínálatával összehasonlítva is kedvezőnek mondható, így ideális választás a felújítást tervezőknek.
Az '50-es években épült lakóház vegyes falazattal készült: kő, salakblokk, és tégla is található benne, a jelenlegi statikai állapota alkalmassá teszi a felújításra: ez a ház nem a bontandó kategória!
A tetőszerkezet az ezredforduló környékén került felújításra, ennek megfelelően jó állapotú, így az ilyen korú házaknál általában szükséges tető cseréjével itt nem kell SZÁMOLNIA!
A falak szárazak, túlnyomó részt még hajszálrepedésektől is mentesek!

Szükséges felújítás:
A folyosó állapota a ház többi részéhez képest a legrosszabb, ott kell a legtöbb javítással számolni. (Lásd a képeken)
A fürdőszoba és a konyha kialakítása szükséges, mert a ház jelenleg komfort nélküli. (Lásd az átalakítási javaslatot az alaprajzok között)
A közművek közül az áram és a gáz már a házban, a vezetékes víz és a csatorna a telken belül található!
Az elektromos hálózat is felújítandó, a nyílászárók és a redőnyök is a régiek.

Értéket növelő adottságok:
A lakóépületen kívül az udvaron található egy jó állapotú, vezetékes vízzel és árammal ellátott nyárikonyha, alatta pincével, és még egyéb ólak, tárolók is rendelkezésre állnak.
1529 Nm-es telekkel rendelkezik, amely lehetőséget biztosít az épület bővítésére, illetve kertészkedésre, a locsoláshoz ásott kút is adott.
Parkolás a tágas udvaron lehetséges.

A környék csendes és biztonságos, így ideális választás családosoknak, ha szeretne a város közelében letelepedni.
Nagyon jó lehetőség ez a ház azoknak, akik önmaguk vagy rokoni, baráti segítséggel képesek a felújítási munkálatokat kivitelezni és egy jó kiindulási alapot keresnek.
Ajánlom továbbá olyan építési vállalkozóknak, akik tovább szeretnék értékesíteni a házat a felújítás után, reális haszonnal.
Akár saját otthonát keresi, akár üzleti lehetőségként tekint rá, hívjon, tekintse meg és tegyen rá ajánlatot!
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal