Eladó felújítandó ház - Nagykőrös
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nagykőrös
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:55 m2
- Telekterület:4858 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1960
- Szobaszám:4
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Pálóczi Erika
+36-(20)-484-4834
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ058672
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Nagykőrös
Gazdálkodók, cégek, befektetők, építkezők figyelemébe ajánlom kiváló ár-érték arányban Nagykőrös csendes, zöld övezetében a Temetőhegy részén, de mégis közel a városi élethez, egy zártkerti művelés alól kivett terület és lakóház, udvar besorolású felújítandó vagy igény szerint bontandó (az épület jelenleg lakhatásra nem alkalmas) 55 nm -es vályogházat padlással, 4800 négyzetméter telekkel. Az egész épület fel van rajzolva hivatalosan. a föld folyamatosan megművelt, tehát növénytermesztésre kiválóan alkalmas, és állattartási célra is használható, akár lovarda létrehozására is, ahol fontos szempont a nagy terület. Az udvarba gépjárművel a beállási lehetőség is biztosított, egyik oldalán akár nagy teherautóval is. Az ingatlan területén közművekből a villany bevezetésre került, és 2 fúrt kút biztosítja a vízellátást, locsolást a telek két oldaláról. a kertben található néhány termő gyümölcsfa is, illetve pár darab fenyőfa is. Az udvaron szárnyasok tartására kialakításra került fából egy kis fedett tyúkól is. Közelben: Lidl, Tesco, piac, patika, egyéb üzletek, szolgáltatók: étterem, cukrászda stb. , Benzinkút, buszmegálló kb. 10 Perces séta, vagy biciklivel. Cegléd városa és könnyen elérhető innen. Bővebb információért várom hívását. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Nagykőrösi felújítandó 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nagykőrös oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 7400000 Ft és mivel az alapterülete 55 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 134545 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pálóczi Erika összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Cegléd összes hirdetése között is.

