Eladó felújítandó ház - Nagyszakácsi (73372449)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nagyszakácsi
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:78 m2
  • Telekterület:2352 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1962
  • Szobaszám:3
Mészáros Zoltán
+36-(30)-147-7706
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó felújítandó CSALÁDI HÁZ Nagyszakácsiban.

A lido home Keszthely eladásra kínál egy Nagyszakácsi családi HÁZAT.
A lido home Keszthely által kínált Nagyszakácsi családi ház jellemzői:
78 m²-es családi ház 2352 m²-es telken, melléképületekkel és fatüzeléses fűtéssel. Lakható, felújításra vár.
Miért különleges ez az ingatlan?
Ez a 78 m²-es családi ház Nagyszakácsi könnyen megközelíthető részén található, nagy, 2352 m²-es telekkel és több melléképülettel, amelyek állattartásra is alkalmasak. Az ingatlan az 1960-es években épült tégla falazattal, stabil szerkezettel, és olyan elrendezéssel, amely ideális lehet családok számára. a fűtést fa tüzelésű kályhák biztosítják, ami alacsony fenntartási költséget és kellemes, otthonos hangulatot ad. a víz és az áram a közműhálózatra csatlakoztatva, a szenyyvízhez derítőt használnak, a gáz a telekhatárán található.
Kinek ideális?
Családoknak, akik tágas, jól alakítható otthont keresnek nagy telekkel.
Azoknak, akik szeretnének melléképületeket állattartásra vagy tárolásra használni.
Vidékies, nyugodt környezetet keresőknek.
Befektetőknek, akik egy jól alakítható ingatlant szeretnének továbbfejleszteni.
Általános jellemzők
• 78 m² lakótér
• 2352 m²-es telek
• 1960-es években épült, tégla falazat
• Fa nyílászárók
• Cseréptető
• Kádas fürdőszoba WC-vel
• Több melléképület
Helyiségek elosztása
• 3 szoba
• Csendes, nyugodt környezet
Amennyiben a lido home Keszthely által kínált családi ház vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon.
Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.
LIDO home – Ingatlanok egy életen át! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nagyszakácsi felújítandó 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nagyszakácsi oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 13900000 Ft és mivel az alapterülete 78 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 178205 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Mészáros Zoltán összes hirdetése között, vagy akár a/az Lido Home Keszthely összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal