Eladó újszerű állapotú ház - Nyíregyháza (25733933)
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú ház Nyíregyháza

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
94 000 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:170 m2
  • Telekterület:502 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1987
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Kiss Gyula
Kiss Gyula
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M318949
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Nyíregyháza

***Családbarát otthon a Sóstói erdő mellett, ahol a nyugalom és a kényelmes városi közlekedés egyszerre adott! ***
Eladó Nyíregyházán, a Sóstói erdő közvetlen közelében, a kedvelt Korányi városrészben található ez a 170 m2-es, kétszintes, jó állapotú családi ház, amely egy 500 m2-es, teljesen körbekerített telken áll. a ház kivételes elhelyezkedésének köszönhetően csendes, zöld környezetben kínál kényelmes otthont, ugyanakkor a közlekedés kiemelkedően jó, a buszmegálló a kaputól néhány lépésre található, így a város bármely pontja gyorsan elérhető. a telek rendezett, részben térkövezett, részben parkosított, modern automata öntözőrendszer szolgálja a kert gondozását. a házat impozáns, esztétikus kovácsoltvas kerítés öleli körbe, amely tovább emeli az ingatlan megjelenését.

Az épület 1987-ben téglából és szilikát falazattal épült, külső hőszigeteléssel és a tetőtérben födém szigeteléssel ellátva, ami hozzájárul az alacsony rezsiköltséghez és a komfortos hőérzethez. a nyílászárók korszerű műanyag ablakok, redőnnyel felszerelve. a ház teljesen alápincézett, ahol mosókonyha, tárolók, valamint a gázkazán és a villanybojler kapott helyet. a földszinten tágas nappali, világos étkező kertkapcsolattal és fedett terasszal, beépített gépesített konyha, egy hálószoba, fürdőszoba wc-vel, valamint a garázsba vezető közlekedő található. a felső szintre masszív csigalépcső vezet, ahol két külön nyíló szoba és egy fürdőszoba wc-vel helyezkedik el.

A komfortot számos modern megoldás növeli, mint a 6, 5 kW-os napelem rendszer, az okos termosztát, valamint a két szinten felszerelt hűtő fűtő klímák. Az ingatlan elektromos kapuval és kültéri kamerarendszerrel is rendelkezik. a cserépfedésű tető és az ingatlan általános állapota kiváló, a ház per tehermentes és akár azonnal költözhető.

Az elhelyezkedés különösen vonzó, hiszen a Sóstói erdő néhány perc sétára található, a városközpont pedig gyorsan megközelíthető. Az ingatlan ideális választás családoknak és mindenkinek, aki igényes, jól felszerelt és hosszú távon élhető otthont keres Nyíregyháza egyik legjobb részén. Az Otthon Start program 3 százalékos kamattámogatott hitele, CSOK vagy babaváró támogatás igénybe vehető, hitelügyintézéshez segítséget biztosítunk. Referenciaszám m318949. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal