Eladó jó állapotú ház - Nyíregyháza (49943993)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:42 m2
  • Telekterület:486 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1940
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Naményi Károlyné
Naményi Károlyné
+36-(30)-784-4166
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ052214
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Nyíregyháza


Eladó ház Nyíregyházán -Csendes, nyugodt környezetben.
Nyíregyházán, a városhoz közel /a Simai út környékén/ eladó egy 42 nm -s, alacsony rezsijű családi ház. Az ingatlan ideális egyedülállónak vagy pároknak, akik nyugodt, de mégis jól megközelíthető helyen keresnek otthont. -Vegyes falazat-új lemez borítású tető-fűtése Vízteres kandallóval és klímával van megoldva-Új műanyag nyílászárókkal-teljes bútorzat jár az ingatlanhoz-az ingatlanhoz tartozik 2 melléképület mely kitűnően alkalmas kisebb műhelynek/irodának is akár-csendes környék, közel a város-az épület könnyen akadály mentesíthető/ így akár kerekesszékeseknek is jó választás lehet /-ideális 1 vagy 2 fő részére Tökéletes választás első lakásnak, nyugdíjasoknak, vagy akár befektetésre is! Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, kérem keressen bizalommal! Irodánkban szintén díjmentes hitel, CSOKPLUSZ, babaváró, biztosítások ügyintézésére is lehetőség van. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nyíregyházai jó állapotú 1 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 35990000 Ft és mivel az alapterülete 42 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 856905 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Naményi Károlyné összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kisvárda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal