Eladó felújított ház - Nyíregyháza (89318339)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:150 m2
  • Telekterület:478 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Nyíregyháza
Nyíregyháza
+36-(70)-323-3914
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Árcsökkenés! Nyíregyháza-Borbánya csendes utcájában eladóvá vá...


Árcsökkenés!
Nyíregyháza-Borbánya csendes utcájában eladóvá vált ez a bruttó 150 m2-es, 3+nappali+ amerikai konyhás, 2 fürdőszobás, nagy teraszos családi ház 478 m2-es, 2 utcára nyíló, parkosított telken 2 állásos garázzsal.

A lakóház 1996-ban épült Porotherm 38-as téglából, 5 cm-es hőszigeteléssel, a padlásfödéme is hőszigetelt 15 cm-es kőzetgyapottal, fűtésrendszere kettős, egyedi gáz cirko és vegyes tüzelésű kazánnal, (1000 l-es puffertartállyal) is biztosított, így kategóriájának legjobb fenntartási költségét biztosítva. 4 Db hűtő-fűtő klímaberendezés emeli a komfortérzetet a lakóépületben, és riasztórendszerrel is ellátott. a földszinten elektromos redőnyök vannak, mindenhol alumíniumból. a villanyezeték földkábelen jut el a lakóépületig, biztosítva a stabil áramellátást.

Az előszobából hangulatos, meleg, otthonos színekkel bíró nappalin keresztül érünk a 2019-ben teljes felújításon átesett, jó ízléssel kialakított konyhába, ahol nagy munkafelület és a magas színvonalú konyhai gépek várják leendő konyhatündérüket. Innen kilépve a fedett, hőszigetelt födémű teraszra, elénk tárul a parkosított, automata öntözőrendszerrel is ellátott kert. a földszinti fürdőszoba színes, melengető színeket kapott a 2024-es teljes felújítás után és új szanittereket.

A pince 75 m2-es, jelenleg kazánháznak, mosókonyhának tárolónak ad otthont, de számos más célt is szolgálhat, wellnesstől kezdve edzőteremig stb. (A szauna vezeték szinten előkészített).

Ezt az ingatlant bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom szívesen ajánlani, kiknek fontos a csendes falusias lakókörnyezet, mégis fontosnak tartják a közelben elérhető infrastruktúrát, a 10 percnyi autóúttal elérhető belváros kényelmét.

Buszmegálló 150 m-re található sűrű a buszközlekedéssel, ugyanott iskola, orvosi rendelő, posta stb is található.

Csere nem lehetséges.

Bejárhatod az épületet videoban: https://www. Youtube. Com/watch? V=k0V6ZsGTcn0

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel. : 06-70/323-3914 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nyíregyházai felújított 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 93000000 Ft és mivel az alapterülete 150 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 620000 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Nyíregyháza összes hirdetése között, vagy akár a/az Balla Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal