- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Nyíregyháza
- >>
Eladó jó állapotú ház - Nyíregyháza
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 52 900 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nyíregyháza
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:150 m2
- Telekterület:644 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1972
- Szobaszám:4
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Telken belül
- Víz:Telken belül
- Gáz:Telken belül
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: M319152

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Nyíregyháza
Kétgenerációs otthon Nyíregyháza-Ságvári kertváros szívében – akár kulcsrakész felújítással!Összeköltözőknek és nagycsaládosoknak ideális lehetőség! Nyíregyháza-Ságvári kertváros egyik legkedveltebb, csendes utcájában, kiváló szomszédságban eladó egy 150 m²-es, háromszintes családi ház, amely praktikus elosztásának köszönhetően akár két generáció számára is kényelmes, teljesen szeparált életteret biztosít.
Az 1972-ben épült, masszív téglafalazatú ingatlan 5 cm-es homlokzati szigeteléssel rendelkezik, és két konyha, valamint két fürdőszoba is található benne, így az együttélés mindenki számára zavartalan lehet.
Elosztás és főbb jellemzők:
Földszint: tágas, amerikai konyhás nappaliként vagy külön lakrészként is használható tér, nagy szoba, tárolók.
Magasföldszint: a családi élet központja, világos nappali, konyha, kamra, hálószoba, fürdőszoba, és a ház egyik legnagyobb értéke, a 15 m²-es terasz.
Emelet: további két szoba és erkélyek a pihenéshez és kikapcsolódáshoz.
A 644 m²-es telek igazi pihenőkert, melynek növényeit kiépített öntözőrendszer biztosítja. a szabadidő kellemes eltöltését egy hangulatos filagória és egy épített szalonnasütő teszi teljessé. Az udvarban 26 m²-es önálló garázs áll rendelkezésre.
Az ingatlan jelenleg jó szerkezeti állapotú, ugyanakkor igény szerint teljes körűen felújítva, kulcsrakész állapotban is megvásárolható, így Önnek csupán költöznie kell.
Ha értékálló, tágas otthont keres kiváló környéken, ne hagyja ki ezt a lehetőséget! Keressen bizalommal a hét bármely napján!
Támogatás és ügyintézés:
Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és vevők rendelkezésére. Az adásvételi szerződéshez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést és sorban állás nélküli hiteltanácsadást biztosítunk.
Referenciaszám: m319152 FIX 3% lakáshitelre megvehető

