megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 21 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyírtét
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:100 m2
  • Telekterület:1529 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1975
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Balázscsikné Hanzel Re...
Balázscsikné Hanzel Re...
+36-(30)-167-3181
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M332502
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Nyírtét, Eladó jó állapotú ház - Nyírtét


Eladó családi ház Nyírtét központjában - kiváló lehetőség!

Nyírtét központjában, a falu főutcáján eladó egy 1975-ben épült, vegyes falazatú családi ház, amely kiváló választás lehet családoknak, illetve mindazoknak, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék megvalósítani álmaik otthonát.

Az ingatlan főbb jellemzői:
Lakóterület: 86 m2
Melléképületek: 58 m2
Telekterület: 1.529 m²

A ház helyiségei:
3 szoba
konyha + étkező
spájz
fürdőszoba
folyosó

Az ingatlanhoz tartozik egy kazánház, egy nyári konyha, valamint több gazdasági melléképület, amelyek kiválóan alkalmasak tárolásra, műhelynek vagy egyéb célokra.

A ház felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját elképzelései és igényei szerint alakíthatja ki belőle álmai otthonát. Fűtéséről gázkazán, vegyes tüzelésű kazán és kályha gondoskodik. Az ingatlan minden fontos közművel rendelkezik, így víz-, villany- és szennyvízhálózatra csatlakozott. Az ablakok egy része már korszerű műanyag nyílászáróra lett cserélve, amelyek redőnnyel is felszereltek.

Az ingatlan Nyírtét központjában, a főutcán helyezkedik el, így a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások - buszmegálló, élelmiszerbolt és iskola, mind könnyen elérhetők. A ház bútorozottan eladó, tehermentes, és azonnal birtokba vehető, így akár rövid időn belül új tulajdonosára vár.

Ha egy jó adottságokkal rendelkező, tágas telken fekvő családi házat keres, amelyet saját elképzelései szerint újíthat fel és alakíthat otthonává, akkor ez az ingatlan kiváló választás lehet. Jöjjön el, tekintse meg személyesen, és fedezze fel a benne rejlő lehetőségeket!

OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi csok, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), Illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim!

Érdeklődés esetén kérem hivatkozzon a következő referenciaszámra: M332502

Energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.

Https://my. Matterport. Com/show/? Play=0&m=ydq7sq7yh4wxut9zrwu9dfbfa&views=0&mls=1 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó nyírtéti jó állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nyírtét oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 24 900 000 HUF és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 249 000 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balázscsikné Hanzel Renáta összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Nyíregyháza Bocskai utca 18-20 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal