Eladó jó állapotú ház - Pilis (46843489)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Pilis
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:68 m2
  • Telekterület:1752 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2000
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:ÉNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Novák Krisztina
Novák Krisztina
+36-(30)-882-4935
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ035210
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Pilis, Eladó jó állapotú ház - Pilis


Eladásra kínálok Pilisen egy 1732m2-es telken elhelyezkedő 68m2-es zártkerti ingatlant. Az ingatlan a 2000-ben beton alapra téglából épült. a 15cm-es külső szigetelése folyamatban van. 2 Szoba, egy amerikai konyhás nappali és egy fürdőszoba található az ingatlanban. Új villanyhálózatot, új műanyag nyílászárókat és teljesen új vízvezeték hálózatot kapott az ingatlan amely egy fúrt kútról üzemel. Csatorna hálózatra nincs rácsatlakozva és a gáz is csak az utcában található. Télen a fűtésről illetve nyáron a hűtésről klíma gondoskodik. Mivel az ingatlan zártkerti így csak készpénzes vevők jelentkezését várjuk. Pilisen iskola, óvoda és bölcsőde is található. Orvosi rendelő gyógyszertár és számos bolt található a városban. a közelben van a vasútállomás ahonnan akár 50 perc alatt megközelíthetjük a Budapest-Nyugati pályaudvart de akár 30-40 perc alatt az M4-en keresztül autóval is Budapesten lehetünk. Amennyiben felkeltettem érdeklődését hívjon most, jöjjön el nézzük meg együtt. Hívjon bizalommal akár hétvégén is! !
Érd: Novák Krisztina +36/30-882-4935 email: krisztina. Novak@dh. Hu

Referencia szám: hz035210-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Pilisi jó állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Pilis oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 24199000 Ft és mivel az alapterülete 68 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 355868 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Novák Krisztina összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Villa Gyömrő összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal