Eladó ház - Sajókeresztúr
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Sajókeresztúr
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:152 m2
- Telekterület:152 m2
- Csere is:Igen
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1999
- Szobaszám:4 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes
- Tetőtér:Beépített
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Egyedi
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:ÉK
- Kilátás:Panorámás
- Internet:Szélessávú (>10Mbps)
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:A+
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Rezsi:40 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Ilona
+36-(30)-347-8371
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 123
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Ealdó. Családi ház, Eladó ház - Sajókeresztúr
Eladó tágas családi ház jó környéken!
Eladásra kínálok egy kiváló elrendezésű, jó állapotú családi házat, amely ideális akár nagyobb család részére is!
Az ingatlanban 4 szoba, 2 nappali, amerikai konyha, 2 fürdőszoba és 2 külön wc található, így kényelmes életteret biztosít mindenki számára.
A ház folyamatosan karbantartott, szerkezetileg stabil, közművesített, csatornára rá van kötve. Fűtése megoldott, azonnal használható állapotban van.
A telek rendezett, ahol gyümölcsfák, több melléképület és garázs is megtalálható, így akár vállalkozásra vagy gazdálkodásra is alkalmas.
A környék csendes, nyugodt, jó szomszédság, a közelben minden fontos megtalálható: bolt, iskola, óvoda, buszmegálló, orvosi rendelő, valamint játszótér is.
Irányár: 49 millió Ft
Érdeklődni telefonon! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez a cserélhető Sajókeresztúri jó állapotú 4 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről a cserélhető családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább a cserélhető ház Sajókeresztúr oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 49000000 Ft és mivel az alapterülete 152 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 322368 HUF/m2.
A eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ilona összes hirdetése között.

