Eladó felújítandó ház - Sárosd (92163449)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Sárosd
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:60 m2
  • Telekterület:3222 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1961
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Nincs
  • Kapcsolatfelvétel
Kruller Petra
Kruller Petra
+36-(20)-583-7555
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Vh-003821. Sárosdon, 2 szobás parasztház, közel 3222 m2-es tel...


Vh-003821. Sárosdon, 2 szobás parasztház, közel 3222 m2-es telek területtel eladó!

Sárosd Fejér vármegye középső részén helyezkedik el, légvonalban Székesfehérvártól és Dunaújvárostól is nagyjából egyforma távolságra. Jól megközelíthető gépkocsival: Székesfehérvár, Seregélyes, és Dunaföldvár irányából a 6228-as, Adony, Pusztaszabolcs és Káloz felől pedig a 6209-es úton. Vonattal a település a Pusztaszabolcs–Pécs-vasútvonalon érhető el. a nagyközség infrastruktúrája biztosítja a lakosok egészségügyi-, oktatási-, művelődési-, sportolási-, és vásárlási igényeinek kielégítését.

A település egyik gyöngyszeme ez az önálló, gazdálkodásra alkalmas „kisbirtok”, mely távol a nagyvárosok zajától, a természettől karnyújtásnyira, de még is a központhoz közel helyezkedik el.

A 1960-as években épült lakóház stabil alapokon nyugszik, zömében vályog falazata 50-60cm vastag. Korszerűsítése, felújítása a tulajdonosok elvárása szerint történik, hagyományos technológiával és természetes anyagok felhasználásával.
A minden oldalról bekerített telekterület 3222m2 alapterületű, hátsó harmada gazdasági udvar. Az ingatlan teljes utcafrontja: 21méter.
A ház hasznos alapterülete 60m2, elosztását tekintve a következő helyiségekből áll:
Előszoba, spájz, 2 hálószoba, fürdőszoba, wc. Külön konyha és kazánház
Fűtését gázkazán biztosítja, radiátoros hőleadással. (Jelenleg radiátor nincs) Kiegészítő fűtés kályhával lehetséges. Melegvíz ellátás villanybojlerral történik. a legtöbb nyílászáró felújításra került.
A házhoz kapcsolódó tornác-terasz 22m2 alapterületű, ezt követi egy zárt, kb30m2-es tároló.
A locsolás fúrt kútból megoldott.

Ami a ház udvarát illeti, három részre „tagolható”:
Első kert ház és udvar.
Középső kert: baromfiudvar, ólakkal, tárolókkal.
Hátsó kert: kifutóval (ló-kecske-birka tartásra is alkalmas)

Kertbarátoknak, gazdálkodó embereknek vagy egyszerűen a nyugalomra és a természet közelségére vágyoknak remek választás. Az ingatlan egyébiránt családi gazdaság kialakítására, illetve a terület megosztásával 3 önálló telek létrehozható, és értékesíthető.

A vásárláshoz, a jelenleg aktuális családok otthonteremtésére vonatkozó összes támogatás igénybe vehető (Falusi CSOK, Jelzáloghitel, , Babaváró kölcsön…)

Eladási irányár: 19, 9 M Ft

Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.

For English details please send us a message or an e-mail, thank you. FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal