Eladó átlagos állapotú ház - Siófok (35835763)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Siófok
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:260 m2
  • Telekterület:1240 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:9
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Kazi Erzsébet
Kazi Erzsébet
+36-(30)-444-7997
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ032762
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Siófok, Eladó átlagos állapotú ház - Siófok


A Balatontól nem messze, Siófok belvárosi részében eladó egy 260 m2-es családi házas ingatlan. Az épület építési éve 1970, falazata tégla, szigetelt tetőszerkezete léces, szarufás, gipszkarton, és palaborítású.

Fűtése kombi kazánról radiátorokkal megoldott, meleg vizet is biztosítja. Téli hidegben a nappaliban található kellemesen, hangulatos fatüzelésű kandalló szolgáltatja a meleget.

A telek nagysága 1240 m2, ami jól kihasználható a család kedve és igénye szerint, nagy lehetőséget kínál saját ötletei megvalósítására.

Várom megtisztelő hívását, megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges!

Referencia szám: hz032762 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Siófoki átlagos állapotú 9 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Siófok oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 135000000 Ft és mivel az alapterülete 260 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 519231 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kazi Erzsébet összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Siófok, Fő utca összes hirdetése között is.

További hirdetéseket találsz az eladó Balaton déli parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal