Eladó részlegesen felújított ház - Somogygeszti
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:19 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Somogygeszti
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:61 m2
- Telekterület:3971 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Részlegesen felújított
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:Panorámás
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Erika
+36-(20)-377-9041
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Balaton közeli erdőkapcsolatos panoráma ház Somogygesztiben
Somogyi-dombság szívében, a Balaton és Kaposvár között elterülő, kiválóan megközelíthető Somogygeszti legszebb, kiemelt részén – a hangulatos Holland kemping és a történelmi Jankovich–Bésán-kastély utcájában – egy 19 méter hosszú, 60 nm -es lakóterű családi ház, amely alatt egy 11,5 nm -es, tégla boltíves pince található. Az ingatlanhoz egy lenyűgöző adottságú, panorámás, 3971 nm -es telek tartozik. Az ingatlan igazi ritkaság, hiszen a terület vége közvetlenül a Kápolnai-erdőhöz és a Lukács-dombhoz nyúlik, miközben a falu központjában helyezkedik el. Pár lépésre található a buszmegálló és a helyi kisboltok is. A kiváló közlekedést biztosító 67-es gyorsforgalmi út mindössze 6 perc autóútra fekszik, így a mindennapi bevásárlás és a közlekedés autóval és autó nélkül is egyaránt jól megoldható. Az ingatlan műszakilag 65%-ig felújított állapotban van, a legnagyobb szerkezeti és infrastrukturális munkálatok már elkészültek. A villanyoszloptól teljesen új árambevezetés történt. A belső terekben kiépült a vadonatúj villany- és vízvezeték-rendszer, valamint a 32 amperes hálózatbővítés is megtörtént. Az épület vegyes falazatú, így kiváló hőtartású. A ház külső és belső falai egyaránt vakoltak, gletteltek, ezáltal a belső és a külső részek is szinte azonnal festhetők a kívánt színre. A teljes lábazat elkészült, és az épület vadonatúj csatornát is kapott.
A nagyszobában laminált padló és gipszkarton mennyezet található, míg a ház többi részében új aljzatbeton van, így ezek a felületek azonnal burkolhatók. A ház megőrizte a hagyományos hangulatát: a látványgerendák minden helyiségben láthatóak (a nagyszobai gipszkarton mögött is megtalálhatóak).
Elrendezés:
A lakórész jelenleg két szobából, egy konyhából, valamint egy gardróbnak vagy kamrának alkalmas helyiségből áll. Innen kényelmes közlekedő vezet a tágas vizesblokkhoz, ahol már teljes egészében kialakították a víz- és lefolyó-kiállásokat. Így a fürdőszoba és a mosókonyha végső befejezése már az új tulajdonos igényeire vár.
A ház két külön külső bejárattal rendelkezik, ami rendkívül praktikus mozgást biztosít a lakórész és az udvar között. A két bejárat között helyezkedik el a ház alatti, 11,5 négyzetméteres, körülbelül 162 centiméter belmagasságú hagyományos tégla boltíves tárolópince. Száraz, hűvös klímája miatt tökéletesen alkalmas például kerti termények tárolására.
A 3971 nm -es, panorámás telek a helyi építési szabályzat szerint 30%-ban beépíthető, és az erdő felől is megközelíthető. A terület domborzata rendkívül változatos: az eleje teljesen sík, egy pici részen lejtős, majd újra kisimul, és egészen az erdő határáig nyúlik. A kert lenti részén egy kisebb termő őszibarackos, a fenti részen meggy-, barack- és almafák találhatók. A telek nagyobb, lucernás részének gondozása, kaszálása ingyenesen és folyamatosan megoldott, amennyiben az új tulajdonos is igényt tart rá!
A település preferált kistelepülési státuszának köszönhetően az ingatlanra a Falusi CSOK (vásárlásra, bővítésre és befejezésre egyaránt) igénybe vehető!
Csendes, kulturált lakóközösség. Az utca a falu kiemelten gondozott része, ahol több holland család él életvitelszerűen, és számos rendezett nyaraló is található. A településen több jelzett túraútvonal, kerékpáros nyomvonal, valamint a Dél-dunántúli Piros Túra hivatalos bélyegzőhelye is elérhető. A környéken lovaskocsikázási és horgászati lehetőség is adott. A csodás Deseda-tó mindössze 15 perc, az Igali Gyógyfürdő csupán 16 perc, a vármegyeszékhely, Kaposvár 18 perc, a Balaton (Balatonlelle/Balatonszemes) pedig a 67-es gyorsforgalmi úton mindössze 25 perc alatt kényelmesen elérhető. Az ingatlan teljesen tehermentes, közvetlenül a tulajdonostól eladó és rugalmasan megtekinthető. Ingatlanközvetítők segítségét nem kérem! Az ár irányár! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó somogygeszti részlegesen felújított 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Somogygeszti oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 28 500 000 HUF és mivel az alapterülete 61 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 467 213 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Erika összes hirdetése között.

