Eladó átlagos állapotú ház - Szeged (37747999)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:5 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szeged
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:96 m2
  • Telekterület:654 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Telken belül
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Berényi-Diós Dóra Brig...
Berényi-Diós Dóra Brig...
+36-(30)-619-8837
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ010645
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Szeged, Eladó átlagos állapotú ház - Szeged


Szeged Szentmihály városrészének csendes, rendezett utcájában, az Álmos közben kínálunk megvételre egy 96 m²-es, 2+2 szobás családi házat, 654 m²-es, széles utcafronttal rendelkező telken. Az ingatlan vegyes falazatú (vályog és tégla), stabil szerkezetű, folyamatosan karbantartott otthon, amely kényelmes életteret biztosít akár nagyobb család számára is. Helyiségek:tágas előszobanappalihárom hálószoba + egy további szoba/gardróbkonyhakádas fürdőszobakülön tusolós fürdőszobaA belső műszaki tartalom korszerűsítése megtörtént:felújított elektromos hálózatkorszerűsített vízvezeték-rendszermegújított fűtési rendszerműanyag, hő- és hangszigetelt nyílászárók10 cm külső szigetelésA fűtést vegyes tüzelésű kazán biztosítja. a telek mérete és adottságai lehetőséget kínálnak további melléképület, garázs vagy akár bővítés kialakítására is. a környék ellátottsága kiváló: bolt és tömegközlekedés néhány percen belül elérhető, a lakóközösség rendezett és barátságos. Az ingatlan rugalmasan birtokba vehető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Várom hívását a tárgyi ingatlannal kapcsolatban. Amennyiben éppen ügyfelekkel foglalkozom, akkor 4 órán belül visszahívom Önt!
Rendelkezésére állok a Duna House teljes ingatlankínálatával kapcsolatban is!
Berényi-Diós Dóra +3630/619-8837

Referencia szám: hz010645 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Szegedi átlagos állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Szeged oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 53000000 Ft és mivel az alapterülete 96 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 552083 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Berényi-Diós Dóra Brigitta összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szeged_Petőfi Sándor sgt összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal