Eladó jó állapotú ház - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:140 m2
- Telekterület:217 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2003
- Szobaszám:5 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Fekete Vivien
+36-(30)-401-6887
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M304388
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Szeged, Eladó jó állapotú ház - Szeged
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájában, 140 m2-es rendkívűl jó állapotú családi ház, 237 m2-es telken eladó. a házban 5+1 szoba, konyha, 3 fürdőszoba, kamra, tároló és 2 12 m2-es terasz található. Az otthon melegét gáz-cirkó fűtés biztosítja. Az ingatlanhoz tartozik egy 30 m2-es könnyűszerkezetes kerti tároló és egy nagyméretű garázs is. Ajánlom a könnyen megközelíthető területet olyan családok vagy befektetők részére, akik a Holt-Maros közelében szeretnék megépíteni álmaik otthonát. a városhoz közel, de a zajtól mentesen élvezni a mindennapokat. További információért hívjon bizalommal akár hétvégén is!
Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. CSOK és kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek elérhetőek az OTP hátterével, irodánkban.
Érdeklődni: Fekete Vivien +36 30 401 6887
Referencia szám: m304388 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Szegedi jó állapotú 5 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Szeged oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 119000000 Ft és mivel az alapterülete 140 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 850000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fekete Vivien összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Csongrád Fő utca 54 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

