Eladó jó állapotú ház - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:96 m2
- Telekterület:504 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2004
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Telken belül
- Víz:Telken belül
- Gáz:Telken belül
- Csatorna:nincs megadva
- Elérhetőség
- Üzenetküldés

Referencia szám: M297458
Hirdető minősítése

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Szeged, Eladó jó állapotú ház - Szeged
Akár két generáció számára alkalmas ház eladó!
Szeged, Baktó városrészben lakható, teljesértékű melléképülettel eladó az alábbi 96 m2-es, téglaépítésű családi ház!
A telek mérete 504 m2, a fő épületrész 66,6 m2 hasznos alapterülettel, a külön bejáratú melléképület 29,4 m2 területtel rendelkezik. A házba belépve a hideg ellen igen hasznos előszoba fogad, innen nyílik a közlekedő. A jobb oldalon a nagyobb szoba található (21,4 m2), ezt követi a kisebb méretű szoba (12,5 m2), mindkettő külön nyíló és utcára néz. A közlekedő bal oldaláról nyílik a konyha bejárata, amely mellett tárolására kiválóan alkalmas kamra is helyett kapott. A folyosó végén külön a wc helyiség, mellette pedig ablakkal ellátott, tágas fürdőszoba foglal helyet. A főépület fűtését gázkazán biztosítja, mely a padló fűtését is ellátja a járólappal burkolt helyiségekben, a szobákban radiátorok szolgáltatják a meleget. Az összes nyílászáró cseréje megtörtént műanyag típusúra, árnyékolni a már felszerelt redőnyökkel lehetséges.
A melléképületről:
Közlekedőn keresztül juthatunk a bejárati ajtajával szemben fekvő fürdőszobába, bal oldalon nyílik a szoba (13,6 m2) és innen külön helyiségként a konyha. A fűtés itt még régebbi megoldással történik fég kazán segítségével, radiátoros hőleadással, a melegvizet pedig szintén egy fég berendezés biztosítja. A nyílászárók fa anyagból készültek, jól zárnak. Kétgenerációs lakhatás esetén a melléképület teljes körűen ki tudja szolgálni a benne lakókat, vagy akár a szoba és a konyha összenyitásával nyári és téli baráti összejövetelek, kártyapartik, szülinapok kiváló helyszínéül szolgálhat.
A melléképület és a főépület között került felépítésre a 20,5 m2-es garázs, az ügyesen parkolók számára akár 2 kisebb személyautó fedett parkolását is kiszolgálhatja, de egy hasznos barkácssarok kialakítható a végében, pakolásra, tárolásra bőven van hely.
A telek végében, az épület mellett hobbikertészkedésre alkalmas a terület, vagy ha a benti kártyapartik unalmassá válnak, helyezzen ki hintaágyat, napágyat, akár egy felfújható medencét és a baráti társaság hangulata fokozható, grillparti is lehet belőle!
Amennyiben kétgenerációs ingatlanban gondolkodik, mindenképpen ajánlom a ház személyes megtekintését!
Kedvező hitelajánlatokkal (babaváró hitel, piaci hitel, és szabad felhasználású hitel) várjuk jelentkezését. ***Válasszuk ki együtt az önnek legmegfelelőbb ajánlatot! Banki sorban állás nélkül! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésénél.***
Referencia szám: m297458-ML