- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Székesfehérvár
- >>
Eladó átlagos állapotú ház - Székesfehérvár
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 79 000 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Székesfehérvár
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:79 m2
- Telekterület:239 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1980
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás

Posztlné Leiti Gabriella
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.

Ingatlan hirdetés leírása
H-004162. Székesfehérváron a Belváros közelében, kedvelt csalá...
H-004162. Székesfehérváron a Belváros közelében, kedvelt családiházas környéken, 239 m2-es önálló telken 79 m2-es 2 szobás, tégla építésű családi ház garázzsal, melléképülettel felújítva eladó.Az ingatlan jól megközelíthető, a közelben belváros, buszmegálló, bevásárló központ, iskola, óvoda, orvosi rendelő egyaránt megtalálható.
A ház 1980 körül épült, terméskő alappal, kisméretű téglából, palafedéssel (jelenleg zsindelyfedésű alatta pala ). a födém járható. a házon 10cm külső szigetelés található. a mostani tulajdonos az épületet felújította 2024-2025-ben, az ajzat szigetelése megtörtént. a nyílászárók 3 rétegű korszerű, műanyag szerkezetű ablakok kerülnek beépítésre, alu redőnnyel, rovar hallóval. Fűtésről és a melegvíz ellátásról új kombi gázkazán gondoskodik, új radiátoros rendszerrel. a víz és elektromos vezetékrendszer is teljesen új. Áramellátás 32a. a konyha helyének kialakítása lehetővé teszi akár konyhasziget elhelyezését is. Konyhabútort az ár nem tartalmaz.
A ház 79m2 hasznos alapterületű, elosztását tekintve:
- előszoba, konyha- étkező, 2 nagyszoba, fürdőszoba wc-vel, kamra + feljárat a padlásra.
A telek teljesen bekerített, található rajta egy kis fatároló, és garázs.
A ingatlan adottságainak, fekvésének köszönhetően a tetőn napelemek is elhelyezhetők, melyek tovább csökkentik a ház rezsiköltségét, a beruházást akár pályázat útján is lehet finanszírozni.
A ház a kényelmes otthont biztosít a lakók számára, mind a belső lakrészben, mind a kert, udvar, illetve a terasz területén. a vásárláshoz, a jelenleg aktuális családok otthonteremtésére vonatkozó összes támogatás igénybe vehető (Felújítási támogatás, Jelzáloghitel, Babaváró kölcsön…)
Eladási irányára: 79 M Ft
Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal (hétvégén is) éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.
For English details please send us a message or an e-mail, thank you. FIX 3% lakáshitelre megvehető


