- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Szigetmonostor
- >>
Eladó felújított ház - Szigetmonostor
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szigetmonostor
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:40 m2
- Telekterület:437 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1980
- Szobaszám:1 + 1 fél
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Beállóban
- Fűtés:Elektromos
- Kilátás:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Van
- Elérhetőség
- Üzenetküldés

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Szigetmonostor Horány részén, közel a Dunához eladó 40 nm nett...
Szigetmonostor Horány részén, közel a Dunához eladó 40 nm nettó lakóterülettel felújított, téliesített faház 437 nm -es telken.Az ingatlan külső 10 cm-es hungarocell szigetelést kapott, és a nyílászárók is cserélve lettek, műanyag, termoüvegesre. A tető héjalása lemez, a padlástérben szintén 10 cm-es hungarocell lett letéve a jó hőtartásért. A teljes villanyhálózat cserélve lett, H tarifás órának a hely előkészítve. A burkolatok cseréje, illetve a tapétázás 2024-ben történt, ekkor lett az inverteres klíma is üzembe helyezve.
Közművek szempontjából (a településen még mindig ritkaságszámba menő) vezetékes víz, csatorna, áram az ingatlanban, gáz az utcában.
Nagy előnye a bejáratnál található tágas (20 nm ) és világos nappali, az intim hátsó kert, és a településen belüli jó elhelyezkedése.
Kerti szerszámok tárolására 10 nm -es pince, a kert gondozásához kút áll rendelkezésre.
A Duna közelsége, a parton található étkezdékkel, szabadstranddal, bicikli úttal, a rengeteg erdős rész, valamint nívós fesztiválok, és kultúrális programok nyújtanak lehetőséget egy fárasztó nap után a kikapcsolódásra.
Kb. 1 Km-re, a központban Coop, pékség, húsbolt, zöldséges, gyógyszertár, posta, és orvosi rendelő, de a településen működik bölcsőde, óvoda, és iskola is. Kb. 600 Méterre az Önért Közért, mindig friss pékárúval.
A Göd felé közlekedő személyszállító kishajó kikötője kb. 700 Méterre található az ingatlantól. Innen a Vác és Budapest-Nyugati pályaudvar között közlekedő vonat állomása kb. 500 Méterre, a Vác és Budapest-Újpest Városkapu között közlekedő távolsági busz megállója kb. 400 Méterre található. A Dunakeszire közlekedő autós komp kikötője kb. 1 Km-re van az ingatlantól, 20 percenként közlekedik, 5 perces menetidővel.
A sikeres adás-vételhez jogi hátteret, és ingyenes hitelügyintézést biztosítunk.