megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szigetszentmiklós
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:117 m2
  • Telekterület:812 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2009
  • Szobaszám:2 + 2 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Elektromos
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Szigeti Krisztina
Szigeti Krisztina
+36-(20)-923-7734
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ067116
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Szigetszentmiklós


Budapest déli agglomerációjában, M0-ás közelében, Szigetszentmiklós csendes zártkerti részén eladó, 2009-ben ytong téglából épült földszintes kivitelezésű, nettó 105 m2-es amerikai konyhás nappali + 3 szobás családi ház, 812 m2-es szépen parkosított kerttel, veteményessel. Fűtés rendszere hőlégbefújással történik, melyet fa tüzelésű kandalló táplál, emellett infrapanelek és inverteres klíma is rendelkezésre áll. Ablakai 3 rétegű műanyagok, fa födémszerkezete 30 cm szigetelést kapott, tető szerkezete cserép fedéses. A 23 m2-es fedett szaletli, az itt lakók kedvelt időtöltési helye, ahol a nyári konyha mellett egy búbos kemencében készülnek az ételek. Étkezés után jól esik megmártózni a nyári melegben a szaletli mellett kialakított medencében, és utána pihenni a hangulatos fedett kiülő részen. Parkolni a telken belül igényesen megépített 33 m2-es fedett szerelőaknás beállóba lehet, de e mellett további 2 autó is kényelmes elfér. A telek sok különleges növénnyel beültetett, melyek locsolása fúrt kútról üzemel, de vezetékes víz is rendelkezésre áll. Összegezve, ez egy minden igényt kielégítő ingatlan, még a nyaralás gondolata is ritkán jut eszünkbe. Tehermentes, megtekintése rugalmasan megoldható. Az ingatlan vételára bank bevonása nélkül átutalással teljesíthető.
Érd: e-mail:szigeti. Krisztina@dh. Hu, tel: 06/20 923 7734

Referencia szám: hz067116 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó szigetszentmiklósi jó állapotú 2 egész és 2 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Szigetszentmiklós oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 114 900 000 HUF és mivel az alapterülete 117 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 982 051 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szigeti Krisztina összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szigetszentmiklós összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal