Eladó felújítandó ház - Szihalom
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szihalom
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:105 m2
- Telekterület:1321 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1960
- Szobaszám:3

Herger-Varga Hajnalka
+36-(20)-433-4804
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M328194
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Szihalom, Eladó felújítandó ház - Szihalom
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában!
Heves megye, Szihalom központjához közel kínálok megvételre egy 105 m2-es családi házat 1321 m2-es telken. a főépületben három nagyméretű szoba, konyha, fürdőszoba, külön wc, valamint előszoba és közlekedő található, az udvaron pedig egy különálló 70 m2-es második ház is áll két szobával, konyhával, fürdővel, WC-vel, folyosóval és kamrával. Mindkét ingatlan felújítandó, ugyanakkor pincével rendelkeznek. a telken garázs és melléképületek is vannak, a jelenleg gondozatlan, fákkal tarkított kert pedig kiváló alapot ad egy hangulatos, saját igényekre formált udvar kialakításához.
További információért hívj bizalommal, akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, csok, Falusi csok, babaváró hitel, valamint kamatkedvezményes hitel ügyintézésével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: m328194 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Szihalomi felújítandó 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Szihalom oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 34900000 Ft és mivel az alapterülete 105 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 332381 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Herger-Varga Hajnalka összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Eger Kertész utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.