Eladó átlagos állapotú ház - Tatabánya
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:10 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Tatabánya
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:60 m2
- Telekterület:357 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1990
- Szobaszám:2

Sári Gyuláné
+36-(20)-282-7872
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ037114
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Tatabánya
Tatabánya egyik legkeresettebb részén, Bánhidán kínálunk megvételre egy sok lehetőséget rejtő családi házat
- 375 nm -es, jól kihasználható telek
- Garázs és pince az ingatlan része
- Az 1990-ben épült lakórész jelenleg 60 nm
- 2 különnyíló szoba 11 és 20 nm
- Konyha étkezővel
- Kamra
- Fürdőszoba és külön WC
- Fűtése gazdaságosan megoldott, gázkazánnal és vegyestüzelésű kazánnal, radiátoros hőleadással
- a tetőtér beépíthető, így a lakótér tovább bővíthető
- Két utcáról is megközelíthető, ami ritka és értékes adottság
- a házhoz kapcsolódik egy kb. 40 Nm-es, jelenleg tárolóként használt, különálló régi lakóépület, itt található a vegyestüzelésű kazán is
- a két épület igény szerint egybenyitható, így jelentősen növelhető az élettér
- Külön használva ideális választás lehet kétgenerációs otthonnak vagy akár befektetésnek is
Kiváló lehetőség azoknak, akik jó elhelyezkedésű, bővíthető ingatlant keresnek saját igényeikre szabva.
Amennyiben felkeltette érdeklődédét, hívjon bizalommal. HZ037114
I. Ár: 55900000 Ft
Érd. Sári Gyuláné +36(20)2827872
Referencia szám: hz037114 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Tatabányai átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Tatabánya oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 55900000 Ft és mivel az alapterülete 60 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 931667 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Sári Gyuláné összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Bicske összes hirdetése között is.