Eladó jó állapotú ház - Tatabánya
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Tatabánya
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:255 m2
- Telekterület:1000 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Berka Piroska
+36-(20)-546-0834
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Ingatlan hirdetés leírása
Eladásra kínálunk Tatabánya - Felsőgallán egy 1000 nm-es telke...
Eladásra kínálunk Tatabánya - Felsőgallán egy 1000 nm-es telken lévő családi házat.
A ház akár nagyobb család, vagy több generáció lakhatására is alkalmas. a 255 nm-es lakható rész két épületre oszlik el, mely külön bejárattal rendelkezik. a főépület 165 nm-es, jelenleg 3 tagú család lakja. a hátsó lakrész 90 nm-es, melyben bútorokat tárolnak.
Az ingatlan az elmúlt években felújításon esett át. Kicserélték a teljes villany-, és vízvezetékeket. Tégla falazatú, 10cm-es külső szigeteléssel, vakolattal van borítva, a külső fal színezése az új tulajdonos feladata lesz. a tetőt zsindely fedi. Gipszkarton álmennyezet készült, a fürdőszobában vízlágyító került beépítésre. a fűtés gázkazánnal és vegyes tüzelésű kazánnal, radiátoros fűtőtestekkel megoldott. Új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, melyek redőnnyel felszereltek. a beltéri ajtók cseréje is megtörtént, minőségi fa ajtók kerültek a régi helyére.
A főépületben 3 hálószoba, gardrób, nappali, konyha, étkező, nagy fürdőszoba, spejz kapott helyet, dupla garázzsal. a hálóban elhelyezett klímaberendezés, az egyedi konyhabútor a sütővel és tűzhellyel, páraelszívóval együtt a vételár részét képezi.
Az udvar hátsó része konyhakertként működik, több termő gyümölcsfa díszíti. Nyári sütögető kialakítására is maradt hely a telek méretéből adódóan, de ez már az új tulajdonos lehetősége.
Irányár: 94. 500. 000. -Ft
Teljes körű banki ügyintézéssel és ügyvédi háttérrel állunk rendelkezésére.
Kérem keressen bátran, akár hétvégén is! FIX 3% lakáshitelre megvehető


