Eladó jó állapotú ház - Terpes (31439847)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 24 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
14 900 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Terpes
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:60 m2
  • Telekterület:2206 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1960
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Telken belül
  • Víz:Telken belül
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Utasi Attila Csaba
Utasi Attila Csaba
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M295597
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Terpes, Eladó jó állapotú ház - Terpes

Heves megyében, Egertől 25 km távolságra, Sirok és Pétervására között félúton, a Mátra és a Bükk hegység találkozásánál, a falusi CSOK igénylésére alkalmas Terpes községben, a faluközponttól, óvodától, bolttól, buszmegállótól alig 200 méterre, árvízmentes, biztonságos területen, 2206 négyzetméteres telken, 60 négyzetméter hasznos alapterületű, összkomfortos, vegyes falazatú, azonnal beköltözhető állapotban lévő, a távfelügyeleti, 24 órás őrző-védő szolgáltatóhoz bekötött, riasztóval és élő-kamerás rendszerrel felszerelt családi ház, családi okok miatt sürgősen eladó!
Az ingatlan 2 nagyszobával, nagy előszobával, konyhával, fürdőszobával, WC-vel, a fedett, tornácos teraszról csodálatos kilátással a Mátrára, 30 négyzetméteres tárolásra, barkácsolásra alkalmas pincével, gáz-cirko központi és kályhafűtéssel is rendelkezik! Az udvaron hűs árnyékot nyújtó fenyőfák tövében, öntözésre alkalmas ásott kút és kertészkedésre, növénytermesztésre, grillezésre alkalmas, szép, füves kert található.
Az utóbbi években a tulajdonosok sokat költöttek az ingatlan felújítására! Lecserélték a tetőléceket, újrarakták a cserepeket, kicserélték a szennyvíz és csapadék elvezető csatornákat, a villany és a vízvezetékeket és szerelvényeiket! a konyha és a fürdőszoba új járólap burkolatot, a nappali és a hálószoba új laminált parkettás burkolatot kapott, az összes helyiséget kifestették.
Új cirkó kazánnal radiátoros központi fűtést alakítottak ki, a fűtésrendszert fagyállóval töltötték fel, ezért ha nem lakják állandó jelleggel a házat, akkor sem kell leengedni a vizet a radiátorokból, egyik pillanatról a másikra meleget lehet varázsolni a lakásban.
A konyha mellett építettek egy másik fedett, laminált parkettás teraszt, amely új, műanyag, hőszigetelt ajtón keresztül közelíthető meg közvetlenül az étkezőből! Alkalmas időben itt is lehet étkezni, kávézni, vendégeket fogadni, napozni vagy egyszerűen csak gyönyörködni a Mátra északi oldalára tekintő csodálatos panorámában!
Az ingatlan per-, teher-, hitelmentes, családi házként, nyaralóként vagy falusi turizmus keretében vendég házként egyaránt használható! a telek nagysága és beépíthetősége miatt egy másik házhelyet vagy több mobil apartmant is ki lehet alakítani az udvaron vagy önálló telekként is lehet értékesíteni! a kert déli fekvésű, ásott kútból öntözhető, ezért zöldség és gyümölcstermesztésre is kiválóan alkalmas!
Ügyvédi háttérrel több, mint 20 éves gyakorlattal, Babaváró kamatmentes hitel, Falusi-CSOK, CSOK-Pluszhitel, kamatkedvezményes jelzáloghitel közvetítéssel állunk Ügyfeleink rendelkezésére!
A megadott elérhetőségeken kérem, forduljon hozzám bizalommal, időpont egyeztetést követően jöjjön, nézzük meg együtt álmai otthonát! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal