Eladó jó állapotú ház - Tiszaföldvár
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Tiszaföldvár
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:70 m2
- Telekterület:661 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1960
- Szobaszám:2
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:Szélessávú (>10Mbps)
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Drégelyvári Árpád
+36-(20)-368-5550
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Tiszaföldváron eladó azonnal költözhető családi ház
A Kunszentmártoni CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínálja a Tiszaföldváron lévő 2 szobás családi házat!
Az ingatlan főbb jellemzői:
- a telek nagysága 661 m2
- a nettó alapterület 70 m2
- a ház 1960-as években épült vályogból, szerkezetileg jó állapotú, karbantartott épület
- a tető cseréppel fedett
- a lakóépület 2003-ban lett felújítva, új villany- és vízvezetékeket kapott, burkolatokat, 2025-ben a falakat újrafestették
- az ingatlan összkomfortos
- a lakótérben kialakításra került: 2 szoba, nappali, konyha, fürdőszoba, illemhelyiség
- a központi fűtést és a meleg vizet cirkó kazán biztosítja
- a nyílászárók már voltak cserélve, fából készültek
- a kert rendezett
- autóval dupla beállós garázsban lehet parkolni
- 2 percre autóval minden elérhető, amire a hétköznapokban szükség van: piac, orvos, gyógyszertár, iskola, óvoda, üzletek
Amennyiben az 183800357-es számú eladó tiszaföldvári családi ház, vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal!
/A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek. /
Irodánk teljes körű szolgáltatással áll ügyfelei rendelkezésére: hitelügyintézés, ügyvédi szolgáltatás, ingatlan értékbecslés, energetikai tanúsítvány készítése
CasaNetWork-Ingatlanban otthon vagyunk! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Tiszaföldvári jó állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Tiszaföldvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 19900000 Ft és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 284286 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Drégelyvári Árpád összes hirdetése között, vagy akár a/az CasaNetWork Kunszentmárton összes hirdetése között is.