Eladó jó állapotú ház - Tiszavasvári
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:1 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Tiszavasvári
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:115 m2
- Telekterület:551 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1995
- Szobaszám:4
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes

Kiss Gyula
+36-(70)-615-1234
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M328808
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Tiszavasvári
Tiszavasvári egyik kedvelt, csendes részén, a Vasvári Pál utcában eladó egy minden igényt kielégítő, tágas és napfényes családi otthon. Ez az ingatlan tökéletes választás nagycsaládosoknak vagy azoknak, akik szeretik a teret és a rendezett környezetet.
Íme három szövegváltozat a hirdetéshez:
1. Verzió: Elegáns és részletes (Ingatlanos portálokra)
Cím: Napfényes, 4 szobás családi fészek új tetővel Tiszavasváriban!
Eladásra kínálunk Tiszavasváriban, a Vasvári Pál utcában egy 115 m2-es, kétszintes, kiváló adottságokkal rendelkező családi házat. Az ingatlan rendkívül világos, barátságos, és tágas tereinek köszönhetően ideális otthona lehet bármely családnak.
Főbb jellemzők:
Helyiségek: 4 hálószoba + tágas nappali. a kényelmet mindkét szinten külön fürdőszoba biztosítja.
Műszaki állapot: 30-as Porotherm téglából épült, 4 cm-es külső szigeteléssel.
Felújítás: a tető a közelmúltban teljes körű felújításon esett át: új lemezfedést és szigetelést kapott, így ezzel az új tulajdonosnak hosszú évekig nem lesz gondja.
Fűtés: Megbízható gázkonvektoros fűtés.
Telek és udvar: Gondozott, szép kert, ahol egy különálló melléképület és egy garázs is helyet kapott, biztosítva a tárolást és a gépjármű védelmét.
A környék csendes, a szomszédság kiváló, az ingatlan pedig azonnal szerethető hangulatot áraszt. Jöjjön el, és győződjön meg róla személyesen! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Tiszavasvári jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Tiszavasvári oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 49900000 Ft és mivel az alapterülete 115 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 433913 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kiss Gyula összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Nyíregyháza Bocskai utca 18-20 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.