Eladó felújítandó ház - Újkér (47333962)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 28 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
34 900 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Újkér
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:168 m2
  • Telekterület:1576 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1960
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Fodróczy Andrea
Fodróczy Andrea
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 177107
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Felújításra vár, de kincset rejt!

Újkér csendes, mégis központhoz közeli utcájában eladó egy az 1960-as években épült, felújítandó, 168 nm-es családi ház, amely egy 1576 nm-es telken található. Az épület tégla falazatú, cseréptetős, homlokzata esztétikus, stabil alapokra épült, a falazat sehol sem nedvesedett, megsüllyedés nem tapasztalható. a két utcafronti szobában kavicsos alapra fektetett hajópadló található, amely kiváló állapotban van. a ház összkomfortos és összközműves, fűtése kályhával és gázkonvektorral megoldott. a nyílászárók többsége régi gerébtokos fa ablak, ugyanakkor a két utcafronti szobán új alumínium redőnyök kerültek felszerelésre, a két külön bejáratú helyiségben pedig az ajtók cseréje megtörtént.

Az ingatlan jelenleg három külön hálószobát kínál, de a tágas belső tereknek köszönhetően könnyedén kialakítható további szoba vagy akár garázs is. Átalakítható kétgenerációs családi házzá, de műhelynek, vállalkozásnak is ideális lehetőség. Az udvar rendezett, füvesített, ahol ásott kút, füstölő és több melléképület is helyet kapott, amelyek gazdálkodásra, állattartásra vagy tárolásra kiválóan alkalmasak. a nagy telek és a nyugodt környezet ideális mindazok számára, akik szeretnék élvezni a vidéki élet előnyeit, miközben a központ közelsége kényelmessé teszi a mindennapokat.

A hitelezés szempontjából kedvező, mert e térképmásolaton minden épület fel van tüntetve, lakó és melléképület egyaránt. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal