Eladó felújítandó ház - Üröm
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Üröm
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:219 m2
- Telekterület:732 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:7
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes

Erdész Sándor István
+36-20-429-5707
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Panorámás álomotthon Üröm szívében, Alakítsa saját ízlésére! ...
Panorámás álomotthon Üröm szívében, Alakítsa saját ízlésére!
Szeretne egy csendes, nyugodt helyen élni, de nem akar elszakadni a város közelségétől.
Üröm egyik legkedveltebb, aszfaltozott mellékutcájában eladó egy hatalmas lehetőségeket rejtő, 219 m2-es, 3 szintes családi ház.
Amiért érdemes megnéznie:
Lenyűgöző panoráma: a dupla teraszról zavartalan kilátás nyílik a Hármashatár-hegyre, a reggeli kávé itt garantáltan jobban esik!
Tágas terek: a 219 m2-es lakótér három szinten oszlik el, minden szinten található saját fürdőszoba, így akár több generáció számára is ideális.
Saját zöld sziget: a 732 m2-es kert éppen akkora, ami még kényelmesen fenntartható, de helyet adhat játszótérnek, konyhakertnek vagy egy családi sütögetőnek is.
Kiváló elhelyezkedés: Gyalogosan is gyorsan elérhető a tömegközlekedés és a helyi boltok, mégis távol van a főút zajától.
Az ingatlan felújítandó állapotú, ami egyben a legnagyobb előnye is: nem kell más ízléséhez alkalmazkodnia.
A ház statikailag rendben van, a belső terek pedig teljesen újragondolhatók, hogy valóban az Ön igényeit szolgálják.
Ár-érték arányban az egyik legjobb választás a környéken!
Ne maradjon le róla, jöjjön el, és lássa meg benne a lehetőséget! Várom hívását az időpontfoglaláshoz. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Ürömi felújítandó 7 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Üröm oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 154850000 Ft és mivel az alapterülete 219 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 707078 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Erdész Sándor István összes hirdetése között, vagy akár a/az Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.