Eladó átlagos állapotú ház - Vác (36456379)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 15 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
150 000 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Vác
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:184 m2
  • Telekterület:1793 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1996
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:É
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Utcában
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Csontos Cecília
Csontos Cecília
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Családosok számára ideális otthont, befektetők számára végtele...

Családosok számára ideális otthont, befektetők számára végtelen lehetőséget kínálok eladásra Pest vármegye szívében, Vác város Máriaudvar városrészében, a Duna kanyar festői környezetében.

Ez a 1996-ban épült ház, melynek alapterülete 178 négyzetméter, egy tágas, 1793 négyzetméteres telken helyezkedik el és tökéletes választás lehet azok számára, akik kényelmes, mégis praktikus életteret keresnek.
Az ingatlanban négy szoba és két fürdőszoba található, így bőven van hely a család minden tagjának.

A 12 négyzetméteres terasz ideális helyszín a reggeli kávézásra vagy a családi összejövetelekre, miközben a környék zöldellő tája és csendje garantálja a nyugodt pihenést.

A ház állapota jó és a beépített bútorok révén rövid időn belül költözhető.

Fűtése vegyes tüzelésű cirkó rendszerrel megoldott, ami gazdaságos és hatékony megoldást kínál a téli hónapokban.
A garázsban négy autó számára van elegendő hely, így a család autókkal való közlekedése is zökkenőmentes.

A környék ellátottsága kiváló, a közlekedés is kitűnő, hiszen a városközpont könnyen megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt.
A váci úton való közlekedés gyors és egyszerű, így a főváros is könnyen elérhető, vonattal akár 25 perc alatt, ami ideálissá teszi ezt az ingatlant azok számára, akik a város nyüzsgését, de a vidéki élet nyugalmát keresik.

A bővítési lehetőség is adott, így ha a család létszáma növekedne, vagy csak több helyre lenne szükség, az ingatlan lehetőséget biztosít a jövőbeni tervek megvalósítására.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom megtisztelő jelentkezését! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal