Eladó jó állapotú ház - Várpalota
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Várpalota
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:50 m2
- Telekterület:1749 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1960
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:ÉK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Gál Róbert
+36-(20)-412-6747
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ087016
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Várpalota
Kizárólag a Duna House kínálatában! ! Eladó Várpalotán a kis mezőn egy 50m2 felújított ingatlan. 2 Szobás, konyha, fürdő wc egy helyiségben található. 2023-Ban a víz, villany, csatorna teljes felújításon esett át. a héjazat kátrány zsindely szigetelést kapott 2023-ban amire 15 év garanciát vállalt a cég. Fűtése elektromos. Az ingatlan teljes berendezéssel együtt eladó. Kivétel a szobában található fotel, kávé főző. a teljes épület alá van pincézve. a nyílászárókon fix szúnyogháló található. 3 Melléképület található a telken amik lakhatásra alkalmasak. a melléképületekben is kialakításra kerül szoba, konyha, fürdő wc. a fűtés itt is elektromos. Ebből 2 db mérete 30m2. Egy mérete pedig 12m2. a melléképületeken 35cm szigetelés található. Ezen felül egy járólapozott kiülő lett az udvarban kialakítva aminek a járólapozása folyamatban van. Ha felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal a hét bármely napján, s tekintsük meg együtt. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Várpalotai jó állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Várpalota oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 63500000 Ft és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1270000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gál Róbert összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Veszprém, Budapest út összes hirdetése között is.

