Eladó fejlesztési terület - Gödöllő
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Gödöllő
- Kategória:Fejlesztési terület
- Alkategória:Lakóterület
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:29446 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Telken belül
- Víz:Telken belül
- Gáz:Telken belül
- Csatorna:Telken belül
- Kapcsolatfelvétel

Szántóné János Ildikó
+36-(70)-374-8494
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: TK035680
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó telek, Gödöllő
Gödöllői Ipari Parkban ipari, kereskedelmi, szolgáltató funkcióra alkalmas közel 3 hektáros, különleges méretű, elhelyezkedésű, speciális formájú és kiváló megközelítésű telket kínálunk értékesítésre.
Ár: 29. 000 Ft+ ÁFA/m2
Telekméret: 29446 m2 (cca. 3 Ha)
Besorolás:
Az ingatlan általános gazdasági övezetben van, ami a célok széles körének megvalósítását teszi lehetővé.
Az ide sorolt építési övezet területén a környezetre jelentős kedvezőtlen hatást nem gyakorló gazdasági tevékenységi célú,
- ipari,
kereskedelmi,
szolgáltató és
raktár-rendeltetésű épületek, építmények, valamint
- igazgatási, parkolóház, üzemanyagtöltő, sport, hitéleti, egyéb közösségi szórakoztató épületek,
- diák- és munkásszállás,
- közép- és felsőfokú szakmai képzést biztosító oktatási rendeltetés,
- a területen dolgozók ellátását szolgáló óvoda, bölcsőde, egészségügyi rendeltetés helyezhetők el.
Besorolása: Gá-3. Ebből adódóan az ingatlanra vonatkozó beépítési szabályok:
- 50 %-os beépíthetőség,
- legfeljebb 16 m-es építménymagasság,
- min. 25% Zöldfelület.
A befektetői elképzelések széles tárházát megvalósíthatja, mivel ezen az ipari ingatlanon a maximált 16 méteres épületmagassággal, legfeljebb 22 méteres lejtő felé néző homlokzatmagassággal (utcai is) is elhelyezhető épület, de ebben az esetben az oldalkert legkisebb mérete min. 8 Méter.
Az ingatlanon a környezetre jelentős hatást nem gyakorló, legfeljebb 15 mw teljesítményű napelemes erőmű elhelyezhető.
Technológiai műtárgy legmagasabb pontja legfeljebb 30 méter lehet.
Közműellátottság: Az aszfaltos közvilágítással ellátott utcákról elérhető telek összközműves: gáz-, áram- és vízközmű is megtalálható.
A normál használaton felüli vízigény esetén a közmű fejlesztése megoldható.
A telek jelenleg külterületi besorolású, mely gazdasági megfontolás miatt indokolt és vásárlás esetén a belterületbe vonása megkezdhető.
A telken egy középnyomású gázvezeték halad át, mely a kivételes beépíthetőséget nem befolyásolja.
Megközelítés: Kiváló közlekedési lehetőség. Az M31-es, M3-as és m0 autópálya, valamint a 3-as főút közelségéből adódóan a terület könnyedén megközelíthető.
Belső közlekedés: a teljes ipari park aszfaltozott, széles, jól járható úthálózattal ellátott. Közvilágítás kiépített. a széles utakon teherautóval, kamionnal is kényelmes a közlekedés.
A terület sorompóval védett, folyamatos portaszolgálat működik, így a biztonság és az ipari terület által megkívánt magas színvonalú szolgáltatások biztosítottak. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


