Eladó átlagos állapotú nyaraló - Baja
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:14 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Baja
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:58 m2
- Telekterület:98 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1985
- Szobaszám:3

Simonics Tímea Éva
+36-(70)-412-3231
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
A Baja egyik népszerű üdülőövezetében, Dunafürdőn kínálunk meg...
A Baja egyik népszerű üdülőövezetében, Dunafürdőn kínálunk megvételre egy hangulatos, kétszintes nyaralót, amely ideális választás lehet azok számára, akik nyugodt környezetben, a természet közelségében szeretnének pihenni. Az ingatlan különleges hangulatát tovább emeli az emeleti részből nyíló dunai panoráma.
A 98 nm -es, körbekerített telek rendezett, gyepesített udvarral rendelkezik, sövénnyel és kerítéssel körbevett kialakítása pedig kellemes intimitást biztosít. a nyaraló hasznos alapterülete: 58 nm .
A földszinten konyha-étkező, egy zuhanyzóval és WC-vel ellátott fürdőhelyiség, valamint egy garázs kapott helyet. a házhoz egy kerámialappal burkolt terasz is kapcsolódik, amely ideális helyszíne lehet a nyári reggeliknek vagy az esti beszélgetéseknek. Az emeleten három különböző méretű hálófülke, valamint egy kézmosóval ellátott wc található.
Az ingatlan betonblokk alapra és zsaluzott beton szerkezetre épült, a felső szint könnyűszerkezetes kialakítású. a fa nyílászárók szúnyoghálóval felszereltek. a nyaraló közműellátása a következő: áram (1x16A), fúrt kút hidroforral.
Ez az ingatlan kiváló lehetőség lehet mindazok számára, akik egy csendes, vízközeli nyaralót keresnek, amelyet saját elképzeléseik szerint alakíthatnak tovább, és ahol a hétköznapokból való kiszakadás valódi feltöltődést jelenthet.
Az ingatlan tehermentes és rövid határidővel birtokba vehető!
Felmerülő kérdés, megtekintési szándék esetén keressen bizalommal! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Bajai átlagos állapotú 3 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Baja oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 22900000 Ft és mivel az alapterülete 58 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 394828 HUF/m2.
Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Simonics Tímea Éva összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Baja összes hirdetése között is.