Eladó jó állapotú nyaraló - Balatonszepezd
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Balatonszepezd
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:56 m2
- Telekterület:2158 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1980
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Nincs
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Utcában
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Csöndes-Trompos Klaudia
+36-(70)-716-9721
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Szepezd zártkerti részén, a belterülethez közel található ez a...
Szepezd zártkerti részén, a belterülethez közel található ez a kis nyaraló és a hozzá tartozó 2158 négyzetméteres telek.
A telken helyet kapott faház a '80-as évek közepén került megépítésre, hasznos alapterülete 35 négyzetméter, melyhez 18 nm-es balatoni panorámás terasz kapcsolódik.
A telek egészéről látható a Balaton, így teremtve különleges, egyedi hangulatot a helynek.
A jelenlegi helyi építési szabályzat szerint az épület nem bővíthető, de átépíthető, és felújítható.
Elosztását tekintve az alsó szinten egy nappali-étkező, egy konyha, egy fürdőszoba és egy hálószoba került kialakításra, míg a tetőtéri rész szintén hálószobaként funkcionál.
A házba az áram bevezetésre került, a vezetékes víz az utcában található, jelenleg ciszterna gyűjti az esővizet, és házi vízművel jut el a fürdőszobához, és a konyhához.
Csatorna erre a részre nem került bevezetésre, szennyvíz derítő áll rendelkezésre a szennyvízelvezetéshez.
Gyalogosan a buszmegálló, és a vasúti megállóhely is csak 10 perc, míg a szepezdfürdői strand 15 perc.
Autóval pedig mindössze csak 2 percre vannak.
Ajánlom az ingatlant mindazok figyelmébe, akik a nyüzsgő balatoni nyár mellett a békésebb, csendes kikapcsolódást keresik!
Amennyiben kérdése merülne fel az ingatlannal kapcsolatban, illetve szeretné azt megtekinteni, kérem vegye fel velem a kapcsolatot megadott elérhetőségeim egyikén! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

