Eladó jó állapotú nyaraló - Bélapátfalva
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Bélapátfalva
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:35 m2
- Telekterület:1050 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1987
- Szobaszám:1 + 2 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Egyéb
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Stemler Zsófia
+36-(70)-672-3832
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M328196
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Bélapátfalva
Bélapátfalva egyik legszebb, legnyugodtabb részén, a Bélkő-hegy lábánál, a Lak-völgyi tavat körülölelő nyaralóövezetben kínálunk eladásra egy kétszintes vendégházat.
Az ingatlan aszfaltozott úton könnyen megközelíthető, a telek bal oldalán és hátsó részén már érintetlen erdő határolja, így biztosítva a természet közelségét és a zavartalan pihenést.
A ház teljes körű felújításon esett át, korszerű műanyag nyílászárókkal szerelték fel, fűtéséről hangulatos kandalló gondoskodik, amelyet mindkét szinten külön-külön telepített, modern hűtő-fűtő klímaberendezések egészítenek ki, így az ingatlan egész évben kényelmesen használható.
A ház mögött egy tágas, 30nm -es fedett terasz található, amely kiváló helyszínt biztosít a kikapcsolódásra vagy vendégek fogadására, alatta pedig ugyanekkora méretű garázs kapott helyet, míg a teljes épület alatt egy száraz, betonozott, szintén mintegy 30nm -es pince húzódik, amely számos tárolási lehetőséget kínál.
A vízellátást egy 42 méter mély fúrt kút biztosítja, a 828nm -es, gondozott telek térburkolt udvarral rendelkezik, az utcafronton pedig új kerítés került kiépítésre.
Szilvásvárad mindössze 5 km-re, míg Eger 17 km-re található. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Bélapátfalvai jó állapotú 1 egész és 2 fél szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Bélapátfalva oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 41500000 Ft és mivel az alapterülete 35 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1185714 HUF/m2.
Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Stemler Zsófia összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Eger Törvényház utca 4 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

