Eladó jó állapotú nyaraló - Hegymagas (41499543)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
99 000 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Hegymagas
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:70 m2
  • Telekterület:1791 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1900
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Cserépkályha
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:D
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Nincs
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Csöndes-Trompos Klaudia
Csöndes-Trompos Klaudia
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Hegymagason, 1791 nm-es parkosított kertben várja új lakóit ez...

Hegymagason, 1791 nm-es parkosított kertben várja új lakóit ez a több mint 100 éves, felújított pince-présház.
Gondos gazdái igazi családi otthont varázsoltak belőle, télen is remekül használható, fűtéséről a kandalló mellett, hűtő-fűtő klímák is gondoskodnak.
A kert igazi gyerek paradicsom, ahol minden adott a minőségi időtöltéshez.
A téglalap alakú telek közepén helyezkedik el az épület, és csak egy közeli szomszédja van. Az alsó szinten találunk egy konyha-étkező-nappalit, egy fürdőszobát, és egy hálószobát, mely közvetlen terasz kapcsolatos, míg a tetőtérben egy-légterű szoba lett kialakítva. a 15nm-es borospince a nappali alatt húzódik, külső bejáraton át közelíthető meg. Az ingatlan víz, villany közművekkel rendelkezik, meleg víz ellátását villany bojler adja, melyre a napelem is rásegít, ha szükséges.
Télen-nyáron könnyen megközelíthető, szinte végig aszfaltos út vezet az épületig, az utolsó 50méter könnyen járható murvás út.
A kertben gyümölcsfák, egy hatalmas cseresznyefa, füge és pár sor szőlő is található, minden pontjáról lélegzetelállító tanúhegyes, és balatoni örök panorámában gyönyörködhetünk!
Bolt, buszmegálló, piactér sétatávolságra található (900m)!
Ajánlom családok, és család tervezés előtt álló párok számára ugyanúgy, mint befektetési céllal azok számára, akik szálláshely üzemeltetéssel kívánnak foglalkozni.

Amennyiben kérdése merülne fel az ingatlannal kapcsolatban, vagy szeretné azt megtekinteni, keressen a megadott elérhetőségek egyikén! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal